Регіональний конкурс на кращу творчу роботу

Шановні абітурієнти!

Університет з 7 листопада 2017 року проводить регіональний конкурс на кращу творчу роботу на суспільствознавчу (соціологічну) тематику серед учнів 11 класів (див. Положення про конкурс). Тема творчої роботи (есе) «Україна починається з тебе». Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки та заохочення найбільш обдарованих і талановитих учнів шкіл, розширення та поглиблення загальної ерудиції учнів та загальнокультурної підготовки, підвищення рівня патріотизму старшокласників, розвитку творчих здібностей учнів щодо участі у науково-дослідницькій соціологічній роботі. Творчі роботи приймаються до 20 лютого 2018 року. Оголошення результатів відбудеться 2 березня 2018 року о 14:00 на Дні відкритих дверей університету (вул. Старопортофранківська, 26, актова зала). Переможці конкурсу творчих робіт визначаються окремо серед учнів міських шкіл та серед учнів сільських шкіл. У кожній з двох груп визначаються кращі роботи, автори яких будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями.

Премія за І місце – 300 грн., за ІІ місце – 200 грн., за ІІІ місце – 100 грн. Усі учасники та їх керівники отримають сертифікати участі у Конкурсі.

ПОЛОЖЕННЯ