Компания IT-Мaster в Одессе производит ремонт компьютера, модернизация(апгрейд) компьютера любой сложности и в самые быстрые сроки.

П'ятниця травня 18 , 2012
Text Size
   


Екскурсія містом як форма навчання іноземних студентів


У вересні та жовтні 2011 р. викладачі кафедри загальних дисциплін та мовної підготовки іноземних громадян (Т.В. Шайкіна, О.М. Назаренко, І.Л. Миркович) разом зі слухачами підготовчого відділення здійснили екскурсію містом Одеса. Серед слухачів іноземні громадяни з Китаю, Іраку, Туреччини, Тунісу та Еквадору.

Метою заходу було знайомство слухачів з містом, які зовсім недавно приїхали на навчання; поповнення словникового запасу.

Коли місто потопало в різнобарвній зелені, яка чарувала погляд та, коли сонце ще могло зігріти теплом своїх промінів, слухачі підготовчого відділення разом зі своїми викладачами-кураторами пройшлися відомими Одеськими вулицями Дерибасівська, Єкатерининська, Грецька, Ланжеронівська, Гаванна, Пушкінська та ін. За час екскурсії, слухачі познайомились з Одеським кафедральним Спасо-Успенським собором, пам’ятниками князю Михайлу Семеновичу Воронцову, величним пам’ятником імператриці Катерині ІІ. Вразила слухачів вишуканістю архітектури та неймовірністю краси велична будівля – Пасаж, а також справжня архітектурна перлина Одеси, відомий на всю Європу Театр опери і балету. Крім того, пройшлися повз археологічного, літературного історико-краєзнавчого музеїв. Зацікавив слухачів Сад скульптур, який прилягає до історико-краєзнавчого музею, де представлена гумористична колекція літературних персонажів, серед яких пам’ятник Одесі-мамі, одеському читачеві, герою одеських анекдотів Якову Рабіновичу. Крім того, прогулялися по Міському саду, який потопав в зелені й квітах, побачили один із найстаріших і найцікавіших в Одесі 12-ий стілець, пам’ятник геніальному актору і режисеру – одеситу Леоніду Утьосову, Жозепу де Рибасу. Також прогулялися по Приморському бульвару, де милувалися чарівним видом на Чорне море й порт. Також побачили неймовірної краси будівлю – Міська дума, перед якою розташована гармата з фрегату «Тигр» й пам’ятники Олександру Пушкіну, нащадку кардинала де Рішельє й градоначальнику Одеси – Дюку де Рішельє, а щоб був успіх у справах, за повір’ям, доторкнулися до мішечка з монетами; побачили гордість одеситів – Потьомкінські сходи, які знаходяться у підніжжя пам’ятника.

Далі слухачі продовжили подорож, пройшовши до Воронцовського палацу, побачили частину колишньої оранжереї – Колонада, яка чудово доповнює палац, також пройшлися по Тещиному мосту, що поєднує Приморський і Комсомольський бульвари, побачили Відьмин будинок.

Спогади про прогулянку залишили прекрасні фотознімки, зроблені слухачами на пам’ять.

Без сумніву, екскурсія-прогулянка подарувала слухачам і викладачам прекрасний настрій і багато незабутніх вражень. Слухачі впевнилися, що їм пощастило навчатися в чарівному, колоритному, старовинному, веселому та гарному місті, вони впевнилися, що Одеса – це справжня перлина біля моря.

Пошук на сайті

kafupr_smal

Счетчики


Rambler's Top100

.

Посилання

.