Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2016/image03.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2016/image02.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2016/image00.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2016/image01.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//10_2016/image03.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//10_2016/image02.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//10_2016/image00.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//10_2016/image01.jpg

Чи не створити нам себе людиною прекрасною?

{gallery}/10_2016/image03.jpg{/gallery}
«На кохання своє серце налаштую» - так називався майстер-клас, з яким познайомив учасників Читань Валерій Кучеровский: - Ми вчимо дітей так вітатися, щоб відчути світло слова, любов до людини, до якої звертаємося.

29 жовтня, 2016 року, в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського відбулися щорічні Сьомі Одеські обласні педагогічні Читання за темою: "Чи не створити нам себе людиною прекрасною?". Співорганізаторами Читань стали: Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського; Одеський обласний інститут удосконалення вчителів; Одеський обласний Центр Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки; Міжнародний Центр фестивального руху «Ю'ВЕЛКАМ»; Культурно-педагогічний Центр «Біле Місто».

{gallery}/10_2016/image02.jpg{/gallery}

Метою Сьомих Одеських обласних Читань, безсумнівно, було пошук нової еволюційної педагогіки, в якій провідне місце відводиться Культурі і основам класичної педагогіки та продовження дуже важливих роздумів про пошук нової педагогіки, розпочатих на педагогічному фестивалі в травні цього року з темою «Любов, Краса і Знання - основа нової еволюційної педагогіки», в якому брали участь студенти першого курсу факультету початкового навчання педуніверситету.

{gallery}/10_2016/image00.jpg{/gallery}

Ось і на цих Читаннях подорослішали студенти вже другого курсу факультету початкового навчання брали найактивнішу участь:
- в якості учасників майстер-класу «На кохання своє серце налаштую»;
- в обговоренні педагогічних і філософських завдань за круглим столом;
- в роботі творчої лабораторії зі створення уроків для 3-го класу початкової школи.

{gallery}/10_2016/image01.jpg{/gallery}

Учитель, який несе в собі світло високої культури прагнення  побудувати суспільство високої культури, потребує перебудови системи освіти. «Людина - це найцінніший актив держави» - зазначив міністр освіти і науки України - Лілія Гриневич. Нові пропозиції суспільства вимагають формуванню НЕ тільки освіченої, а й висококультурної особистості. З цією метою організація виховного процесу в школі, - зазначається у Концепціі, - «переходу на якісно новий рівень». Виховання буду орієнтуватися на  загальнолюдських цінностях і стане невід'ємною складовою усього освітнього процесу. КОЖЕН шкільний предмет може і повинен стати інструментом виховання моральності та особістісніх якостей у дитини.   І тому керівник Одеського обласного Центру Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки Валерій Кучеровський, виступаючи на Читаннях з темою "Світло високої Культури", запропонував учасникам разом подумати про те, яким повинен бути вчитель, який несе в собі світло культури. Разом вони дійшли до висновку: тільки душевно чиста, щедра, зі світлими думками та мріями людина. Без цього внутрішнього світу неможлива справжня культура в людині. Культура - це і є світло. Про це нам саме слово говорить: «культ» - шанування, а «ур» - це стародавнє коріння, що означає «світло, вогонь».
«На кохання своє серце налаштую». Саме так, адже тільки душевно чиста і щедра людина зможе випромінювати сердечне тепло і дарувати свій внутрішній світ всім, з ким його зводить життя.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур