Черножук Юрій Григорович

ЧЕРНОЖУК ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

Освіта: Одеський державний університет ім. І.І.Мечнікова, факультет романо-германської філології - студент, спеціальність «Англійська мова і література» (1970 – 1975 рр.);

Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського, спецфакультет – слухач, спеціальність «Практична психологія в системі народної освіти» (1990 – 1991 рр.).

Одеський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, аспірант, дисертацію захистив у 2006 р. на тему: «Індивідуальні відмінності емоційності у співвідношенні з особливостями інтелекту» (19.00.01 – загальна психологія, історія психології), науковий керівник - Ольга Павлівна Саннікова, доктор психологічних наук, професор (Україна, м.Одеса). З 2011 р. доцент.

Професійна активність: В університеті (Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського) працює з 1991 р. викладачем кафедри психології. З 2008 і до нині - доцент кафедри загальної та диференціальної психології

Наукові інтереси: диференціальна психологія особистості, психологія творчості, історія психології, особистісне зростання.

Забезпечення дисциплін:

Загальна й вікова психологія

Психологія творчості

Історія психології

Психологія вищої школи

Психологія конфлікту і медіації.

Науково-організаційна діяльність: керування магістерськими роботами студентів інституту психології ОНПУ ім. К.Д.Ушинського та випускними роботами слухачів відділення перепідготовки кадрів зі спеціальності «Психологія» факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами .

Нагороди: не має.

Основні публікації: Опубліковано 47 наукових праць (17 у наукових фахових виданнях) та 2 науково-методичних посібники (на електронних носіях).

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур