Освітні курси проекту "Україна-Норвегія для військовослужбовців.

20 лютого 2018 року відбулося відкриття навчальних курсів для військовослужбовців та членів їх родин на базі 28 окремої механізованої бригади у селищі Чорноморське (Одеській області). Навчання проходить в рамках проекту "Україна-Норвегія". До курсів залучені офіцери, прапорщики, військовослужбовці строкової служби та члени їх родин.

По закінченню курсу проекту слухачі отримують свідоцтво міністерства освіти України, диплом норвезького університету NORD та міжнародний сертифікат.

Відкриття групи слухачів на базі 28 окремої механізованої бригади

 

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2018, 20:07

В Університеті Ушинського відбулись семінари «Можливості платформи Web of Science для науковця»

З 13 по 16 лютого 2018 року в бібліотеці Університету Ушинського за участю науково-педагогічного персоналу та аспірантів відбулись семінари з теми «Можливості платформи Web of Science для науковця».

Деталі читайте на library.pdpu.edu.ua

Останнє оновлення: Понеділок, 19 лютого 2018, 17:23

Святкуємо Китайський Новий 2018 рік – рік Жовтого Земляного Собаки!

15 лютого 2018 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся захід, присвячений зустрічі Китайського Нового року – року Жовтого Земляного Собаки. У святкуванні брали участь усі викладачі та волонтери «Інституту Конфуція», які із задоволенням готували традиційні китайські страви (цзяозци, сіху цуюй), співали традиційні пісні, обмінювалися подарунками.

На святковий захід завітали почесні гості, викладачі факультету іноземних мов, представники ректорату Університету Ушинського, які привітали китайських колег із Новим роком (新春佳节 xīnchūn jiājié), що символізує початок весни.

Вітаємо всіх китайських викладачів і студентів з весняним святом і бажаємо кожному в Новому році за східним календарем досягти найвищих результатів на освітянській ниві!

 

Останнє оновлення: Понеділок, 19 лютого 2018, 17:11

РОЗПОЧАТО НОВИЙ ІЗРАЇЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ: “ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ: НІКОЛИ ЗНОВУ”

У межах заходів до Дня Пам’яті Жертв Голокосту, за сприянням Посольства Держави Ізраїль в Україні, на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського започатковано новий міжнародний проект «Пам’яті жертв Голокосту: ніколи знову». Протягом лютого-березня в Університеті Ушинського буде організовано серію онлайн-лекцій із залученням відомих учених із наукових центрів Держави Ізраїль для студентів і викладачів історико-філософських спеціальностей.

13 лютого 2018 року відбулося відкриття міжнародного проекту, учасників якого привітала особисто Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілона Хільковська. Першим лектором виступив науковий співробітник Ізраїльського національного меморіального центру Яд ва-Шем доктор Арон Шнеєр (м. Єрусалим). Лекція відомого ізраїльського вченого була присвячена історичним аспектам Голокосту на території СРСР. Увагу присутніх доктор А. Шнеєр звернув на особливості Голокосту на території України, м. Києва та м. Одеси. По завершенню лекції в аудиторії відбулася цікава дискусія з історичних питань.   

Наступна лекція буде присвячена темі “Особлива війна проти євреїв-військовополонених”, що розпочнеться 27 лютого 2018 року о 14 годині на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль (м. Одеса, вул.Старопортофранківська, 26, аудиторія 25).   

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2018, 09:02

Увага! Підготовка педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти EdEra

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на сайті студії онлайн-освіти EdEra (https://ed-era.com/nusз 1 лютого 2018 року розпочалося  навчання на дистанційному курсі «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» (наказ МОН №34 від 15.01.2018 р.).

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2018, 15:32

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ В ЗИМОВОМУ МОВНОМУ ТАБОРІ В КНР

9 лютого 2018 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся конкурс «Найкраща презентація зимового мовного табору – 2018». У конкурсі брали участь 4 слухачі програми з лінгвокультурної підготовки, які були учасниками зимової навчальної практики у Китаї (у м. Пекіні та м. Харбіні).

Усі конкурсанти продемонстрували компетентному журі свої презентації, а також артистичність і набуті навички з ораторського мистецтва.

Уважно спостерігали за конкурсантами та оцінювали виступи члени журі, до складу якого увійшли викладачі факультету іноземних мов і волонтери університетського Освітньо-культурного центру “Інститут Конфуція”: Фан Лінь, Лю Ге, Тан Цуньюй, а також Тетяна Стоянова.

Глядачі гаряче підтримували учасників і «заряджали» їх своєю енергією, а ті, в свою чергу, прагнули продемонструвати свої вміння з опанування китайської мови та культури під час навчання в КНР.

За результатами конкурсу переможцями стали:

- Васильченко Людмила – студентка 1 року спеціальності «Середня освіта (Мова і література (китайська))» — I місце;

- Аль Обід Марія-Муніра та Курамшина Олена, слухачі лінгвокультурної підготовки з китайської мови— ІІ місце;

- Завгородня Анастасія, слухач лінгвокультурної підготовки — ІІІ місце.

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу й в подальшому розвивати свій потенціал для майбутніх звершень і досягнень!

Співдиректор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Співдиректор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь

Останнє оновлення: Вівторок, 13 лютого 2018, 11:08

В університеті проведено семінар-тренінг «Крок до комунікативної майстерності»

22 січня та 8 лютого 2018 року в бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», для підвищення професійної майстерності бібліотечних працівників відбувся семінар-тренінг за темою «Крок до комунікативної майстерності». Організаторами заходу виступили фахівці психологічної служби університету – М. П. Літвінова , А. В. Кир’янова. Метою семінару-тренінгу було опанування бібліотекарями ефективного спілкування з учасниками освітнього процесу за допомогою психологічних вправ. Співробітники бібліотеки Університету Ушинського отримали корисні рекомендації з розвитку і вдосконалення комунікативних навичок.

Детальніше...

Останнє оновлення: Вівторок, 13 лютого 2018, 11:10

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory