В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО МАСШТАБНО ПРЕЗЕНТУВАЛИ АРСЕНАЛ ІДЕЙ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

21 травня 2018 року за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Володимировича Степанова та Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського було проведено виставку «Арсенал ідей Нової української школи».

На виставці понад 30 різних організацій-виробників та установ мали змогу презентувати різноманітне найсучасніше обладнання як для початкової, так і для базової середньої та профільної школи.  
Перш за все, виставкові експонати стосувалися початкової школи, оскільки саме з цієї ланки розпочався всеукраїнський експеримент із запровадження стандартів Нової української школи.

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 24 травня 2018, 13:32

Освітні екскурсії у підготовці майбутніх педагогів

З метою залучення студентів до музейної культури на факультеті дошкільної педагогіки і психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського протягом травня було організовано освітні екскурсії до Одеського літературного музею. Інноваційною складовою нової форми освітнього процесу стало музичне супроводження процесу пізнання високого мистецтва прослуховування класичних творів Й. С. Баха, А. Скрябіна, С. Рахманінова та інших. Особливий інтерес у студентів та викладачів викликали виступи лауреатів міжнародних конкурсів А. Степанової та В. Волконського (саксофон).

Детальніше...

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 травня 2018, 12:35

В Університеті Ушинського відбувся Етнофестиваль.

17 травня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся Міжнародний Етнофестиваль «Мир-Дружба». Фестиваль було організовано Благодійним Фондом «АВЕ» та проведено в рамках «Тижня добрих справ». У святковому заході взяли участь творчі колективи міста та області: хор «Польські квіта», ансамбль «Калейдоскоп» (м. Овідіопіль), хореографічний колектив «Орхестра» (Університет Ушинського, керівник Н. Лісовська) та багато інших.

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 24 травня 2018, 06:58

Перемога студентів факультету музичної та хореографічної освіти на фестивалі мистецтв.

З 4 по 6 травня 2018 року у м. Львові, в Палаці культури імені Гната Хоткевича, проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Зірковий Грамофон Талантів 2018".

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 23 травня 2018, 12:11

День науки на фізико-математичному факультеті університету Ушинського

У межах святкування Дня науки на фізико-математичному факультеті Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було проведено низку заходів, спрямованих на поширення сучасних наукових ідей та підходів серед студентів.

Зокрема, 16 травня 2018 року професор кафедри вищої математики та статистики, доктор фізико-математичних наук Пивоварчик В'ячеслав Миколайович провів відкриту лекцію на тему “Спектральна теорія графів: стандартна та нестандратна”.

Детальніше...

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 травня 2018, 07:43

До дня науки

22 травня на факультеті дошкільної педагогіки та психології було організовано то проведено виставку наукових праць співробітників факультету для студентів та викладачів.

На виставці, було представлено збірники статей у наукових періодичних виданнях, що індексуються Web of Science і Copernicus, монографії, підручники, навчально-методичні посібники викладачів кафедри теорії і методики дошкільної освіти, кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології, кафедри дошкільної педагогіки. З вітальним словом виступили доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії в галузі освіти А.М. Богуш і доктор педагогічних наук, професор, декан факультету дошкільної педагогіки та психології Т.Г. Жаровцева.

 

Детальніше...

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 травня 2018, 11:16

Поєднання теорії з практикою

До Дня науки 19 травня 2018 року кафедрою теорії та методики практичної психології соціально-гуманітарного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (відповідальні викладачі Сінєльнікова Т.В., Пивоварчик І.М., Коваль К.І.)  спільно з Одеським відділенням Української Спілки Психотерапевтів було проведено науково-практичну конференцію «Чоловік та Жінка». Власні майстер-класи презентували провідні психологи, аддиктологи,  психотерапевти різних спрямувань. Заявлені теми були цікаві та корисні як фахівцям, так і студентам.

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 23 травня 2018, 11:56

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory