Триває конкурс на отримання міні-грантів з розробки навчальних програм проекту ХУМРА

Оголошується конкурс міні-грантів на реалізацію освітніх програм у рамках проекту «ХУМРА - історії про права людини». Конкурс спрямований на розвиток і зміцнення освіти в області прав людини, стимулювання викладачів та тренерів в області прав людини до використання інноваційних інструментів, професійної та непрофесійної анімації, а також підвищення зацікавленості вчителів і співробітників різних освітніх установ у тематиці прав людини.

Міні-гранти виділяються на розробку і реалізацію навчальних програм, серії занять (не менше 3 занять) на тему прав людини з використанням анімації проекту ХУМРА.

Загальний грантовий фонд конкурсу: 3 000 €

Сума міні-гранту - до 500 €.

До участі запрошуються:

• Учасники мережі едукаторів / мережі партнерів проекту ХУМРА

• Громадські активісти, зацікавлені у просвітницькій роботі у сфері прав людини

• Педагоги, що мають досвід роботи за тематикою прав людини чи викладання суспільно-правових дисциплін

• Співробітники та волонтери громадських організацій

• Співробітники державних установ культури та освіти

Учбова програма/серія заходів має бути орієнтована:

• або на одну з наступних вікових груп: підлітки та молодь.

• або на одну з наступних цільових груп: старшокласники та студенти

Заявник повинен мати вихід на цільову аудиторію заявленої учбової програми. Бажана наявність  досвіду роботи з заявленою цільовою аудиторією.

Формат учбової програми/серії занять може бути різним, в тому числі комбінованим:   дискусії та дебати навколо відео, інтерактивні уроки та лекції, тренінги, семінари, ігри, вправи і т.п.

Використання анімації ХУМРА при цьому є обов’язковим (див. на сайті http://www.humra.org/ua/ ).

Включення кількох анімаційних фільмів ХУМРА в учбову программу буде перевагою.

При подачі заявки на серію заходів має бути запропоновано не менш, ніж 3 заняття.

Тема конкурсу «Права людини» в контексті змісту учбової програми/занять може включати як безпосередньо тему прав людини згідно загальноприйнятому визначенню, так і більш широке коло тем, пов’язаних з демократією, розмаїттям та миротворчістю.

Перевагу при відборі заявок буде віддано програмам, за якими проведено хоча б один пробний захід.

Вимоги до оформлення заявок:

• Мова заявки в залежності від країни

• Особистий підпис заявника

• Актуальні контактні дані заявника

Критерії відбору заявок:

• Виконання зазначених вище конкурсних умов

• Коректно заповнена заявка на участь у конкурсі

• Чітке змістовне планування

Примітка: кошти з міні-гранту можуть бути використані на гонорар, друк та придбання витратних матеріалів (за виключенням оргтехніки), харчування, оренду приміщення чи техніки та подібних витрат, необхідних для реалізації проекту.

Строки, порядок проведення та реалізації конкурсу:

• Етап 1. Прийом заявок (25 березня - 25 травня 2016): Прийом заявок з описом учбової програми та/або серії занять. Форма заявки додається.

• Етап 2. Відбір заявок (26 травня - 13 червня 2016): Відбір заявок для фінансування та оголошення переможців.

• Етап 3. Оформлення документації (14 червня - 9 липня 2016): Формування та затвердження бюджетів і плану реалізації, а також оформлення відповідної документації (договорів та ін.), перерахування коштів.

• Етап 4. Реалізація проектів (липень – листопад 2016): Реалізація проектів та звітність згідно затверджених заявок.

Заявки приймаються електроною поштою до 25 травня 2016 р.

Після визначення переможців журі залишає за собою право профінансувати додаткові успішні заявки.

Додаткові положення:

• Факт виконання дій, встановлених цим Регламентом, є згодою Учасника на використання його персональних даних, зазначених у заявці, Організатором конкурсу або залученими ним особами для виконання зобов’язань з реалізації Конкурсу.

• Учасники розуміють, що дані, зазначені ними для участі в Конкурсі, будуть оброблятися Організатором і залученими ним особами з використанням і без використання засобів автоматизації, включаючи збір, зберігання, передачу (в тому числі транскордонну) відповідно до чинного законодавства про персональні дані, і дають згоду на таку обробку при згоді з цим Регламентом.

• Згода на обробку персональних даних, зазначена в цьому розділі, діє протягом усього строку проведення Конкурсу та 5 (п’яти) років після його закінчення.

• Умови перерахування міні-грантів, надання прав та регулювання взаємовідносин між Переможцем та Організатором обговорюються з переможцем індивідуально при укладенні договору після оголошення результатів.

Конкурс проводиться в рамках проекту «ХУМРА - історії про права людини».

ХУМРА - міжнародний культурно-освітній проект. Його мета - використовуючи анімацію, розповісти молодим людям про права людини, почати діалог на сучасному, живому рівні і зрозумілою для них мовою. В рамках проекту буде створено 12 професійних мультфільмів тривалістю по 4 хвилини. Вони будуть демонструватися на культурних подіях, використовуватися на навчальних семінарах і дискусійних клубах. Також в 2015 році проводиться серія майстер-класів зі створення аматорської анімації на тему прав людини. Реалізація проекту, розпочатого в 2014 році, розрахована на три роки і здійснюється Ґете-Інститутом у співпраці з місцевими партнерами в Росії, Німеччині, Грузії та Україні.

Джерело: http://humra.org/ua/media

Файли