УРОЧИСТИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ ПРОЕКТУ «УКРАЇНА-НОРВЕГІЯ»

У період з 15 лютого по 20 травня 2016 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» здійснили перепідготовку військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас та членів їх родин, за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності», керуючись потребами ринку праці, вимогами європейської системи забезпечення якості освіти.

Якісний склад викладачів:

В проекті брали участь 10 викладачів:

По кафедрі політичних наук і права:

1. Музиченко Г. В. (д. політ. н., професор)

2. Личковська М.Р. (к.е.н., в.о. доцента)

3. Полуяктова О.В. (к.е.н., доцент)

4. Доброва Т.Г. (к.е.н., доцент)

5. Філон М.М. (к.е.н.)

По кафедрі прикладної математики та інформатики:

6. Корабльов В.А. (старший викладач)

По кафедрі соціальної педагогіки, психології та педагогічних інновацій:

7. Тронько С.П. (к. іст. н., доцент)

Викладачі-стажисти:

8. Артемчук Ю.М. (фахівець з державних закупівель)

9. Требенков Ю.О. (директор, член правління страхової фірми UNIQA, магістр державного управління)

10. Філатова Н.В. (практичний психолог).

На фото: слухачі проекту «Україна-Норвегія»

У результаті вивчення курсу «Менеджмент підприємницької діяльності» слухачі опанували: зміст основних проблем підприємницької діяльності; концепцію ринкової системи господарювання, механізм функціонування ринку; методи організації підприємницької та управлінської діяльності; методику оцінки ефективності діяльності підприємства – підприємницького бізнесу; оцінку результативності підприємницької діяльності, підприємства в умовах ринку; складання документації при організації підприємства; виділення слабких та сильних сторін підприємницької та управлінської діяльності тощо.

У кінці проекту слухачі успішно захистили свої бізнес-плани.

27 травня 2016 року відбувся урочистий випуск слухачів проекту «Україна-Норвегія», де випускникам були вручені дипломи.

На фото: вручення дипломів випускникам проекту «Україна-Норвегія»

В офіційній церемонії випуску взяли участь:

1. Ректор «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» - Чебикін Олексій Якович;

2. Радник Міністра оборони України з питань соціальної і гуманітарної політики, член Правління МФСА - Сасько Олександр Вікторович;

3. Представник оперативного командування «Південь», заступник начальника управління по роботі з особовим складом – полковник Губарь Олександр Григорович;

4. Керівник центру допомоги учасникам АТО – Кручиніна Наталя Володимирівна;

5. Представник Одеського обласного військового комісаріату – майор Дем'янов Олександр Вікторович;

6. Представник Військово-морських сил Збройних Сил України – полковник Найда Олег Станіславович.

На фото: урочистий випуск слухачів

Ректор університету, академік Чебикін Олексій Якович, у своїй промові відмітив, що завдяки реалізації цього проекту, до якого залучений провідний професорсько-викладацький склад університету, забезпечується перепідготовка військових, що дозволяє їм опанувати нові цивільні професії та соціально адаптуватися в своїй трудовій та кар’єрній діяльності.

На фото: ректор університету, академік О. Я. Чебикін та проректор з АГД на навчальної роботи С. П. Тронько вітають випускників проекту

Навчальні програми, науково-методичні матеріали, які пропонуються слухачам, будуть розширюватися, виходячи з реальних потреб та запитів як самих військовослужбовців, так і потреб регіону.