Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/12_2016/chumak_1/

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/12_2016/chumak_2/

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//12_2016/chumak_1/

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//12_2016/chumak_2/

Чумак В.М. Спорт поза часом

50-річний ювілей свого захоплення  грою в волейбол відзначив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського  Володимир Михайлович Чумак.

В. Чумак  –  чемпіон України з волейболу серед ветеранів віком 50+ (2006 р.),  65+ (2014 р.);  срібний призер і кращий гравець чемпіонату  серед ветеранів  55+ (2006 р.).

{gallery}/12_2016/chumak_1/{/gallery}

У 2013 році у складі збірної команди України став чемпіоном з волейболу серед ветеранів  60+ на Світових іграх майстрів (World  Masters Games) у м. Туріні, у 2015 р. виборов дві срібні медалі на Європейських іграх майстрів (European  Masters Games)  у Ніцці (65+). У 2014 р. йому присвоєно звання «Почесний ветеран волейболу України».

Окрім спортивних здобутків, Володимир Михайлович ознайомлює студентів та усіх бажаючих із музейною експозицією, присвяченою героїчній обороні Одеси у 1941 році. Вона створена на кафедрі історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського у співпраці з громадською організацією «Воєнно-історичний центр «Пам’ять і слава» студентами, активними  членами цієї організації.

{gallery}/12_2016/chumak_2/{/gallery}

В експозиції  представлені унікальні експонати: зброя, каски, побутові предмети, документи, знайдені пошуковцями на місцях боїв  за  місто у серпні-жовтні 1941 р.