Батьківські збори на факультеті фізичної реабілітації

Пройшли батьківські збори на факультеті фізичної реабілітації. На збори були запрошені батьки студентів 1-3 років навчання. Батьки почули від заступника декана факультету, професора Джуринського П.Б. і секретаря деканату Самчук Л.С. інформацію про результати зимової сесії, про  правила поведінки студентів на територіях університету, про організацію навчання на факультеті, про особливості нарахування стипендії, про останні нормативні документи у галузі підготовки майбутніх фахівців, про співпрацю деканату зі службами університету і військовим комісаріатом  та т.ін.

Виступили з промовами викладачі кафедр, які забезпечують освітній процес за спеціальностями факультету: доцент кафедри спортивних ігор Терзі П. П., завідувач кафедри біології і основ здоров’я, доцент Босенко А. І., старший викладач кафедри біології і основ здоров’я Дишель Г. О., викладач кафедри дефектології і фізичної реабілітації Маматова З. Р. Були обговорені проблемні питання. По завершенню зборів, батьки мали можливість зустрітися з кураторами академічних груп і працівниками деканату.    


Останнє оновлення: П'ятниця, 07 квітня 2017, 16:27

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory