Викладач з Норвегії провів серію лекцій для студентів Універистету Ушинського

18-19 квітня 2017 року серію лекцій для викладачів, студентів і слухачів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було проведено представником Арктичного університету Норвегії, доцентом Бардом  Борчом  Майклсеном.   

 

Завдяки реалізації академічного співробітництва з вишами Королівства Норвегії, а також виконання міжнародного проекту «Україна-Норвегія» академічна спільнота Університету Ушинського має можливість для ознайомлення з досвідом та результатами досліджень провідних норвезьких фахівців.  

 

Відтак українські студенти та слухачі протягом двох днів мали нагоду прослухати серію лекцій викладача норвезького Арктичного університету пана Барда Борчо Майклсена і взяти участь у практичних заняттях з питань управління проектами, а також організаційних комунікацій. Норвезький гість також ознайомив аудиторію майбутніх фахівців із реклами та зв`язків із громадськістю з досвідом роботи у медіа-індустрії.

 

 

Останнє оновлення: П'ятниця, 21 квітня 2017, 17:11

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory