Вітаємо команду плавців Університету Ушинського – переможців першості області з плавання серед ВНЗ !!!

18-20 квітня 2017 р. у басейні Національного університету «Одеська морська академія», в межах ХХV обласних студентських ігор, був проведений чемпіонат серед вищих навчальних закладів з плавання. У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів м. Одеси ІІІ-ІV рівня акредитації. Команда Університету Ушинського, яка була сформована зі студентів факультету фізичної реабілітації, у запеклій боротьбі з сильною командою Одеського національного політехнічного університету, виборола перше чемпіонське місце, набравши 1567 очок найбільше за всю історію виступів, наші спортсмени набрали 20 – перших, 6 – других, 4 – третіх місць. Серед команд учасників змагань місця розподілилися так: 2 місце ОНПУ – 1265 очок, 3 місце ОДАБА – 699 очок, 4 місце ОНАХТ – 641 очко, 5 місце ОНУ – 487 очок, 6 місце НУ «ОЮА» - 445 очок, 7 місце ОДЕкУ – 394 очка, 8 місце НУ «ОМА» – 178 очок, 9 місце ОНМедУ – 164 очка. Серед спортсменів нашої команди, найкращі результати показали: Стрілець Іван (три І – х місця), Берекет Ганна (три I – х  місця), Ткаченко Дарія (три І – х місця), Савшак Вікторія (три – I – х місця),  Воронько Володимир (одне І – е місце, два ІІ – х місця), Єрмаков Артур (два – І – х місця, одне – ІIІ місце), Онищенко Володимир (два – І – х місця), Єрошкіна Валерія (три – І – х місця), Компанієць Кирило (два – ІІ – х місця), Мелішкевич Ганна (одне – III – місце), Геращенко Владислав (два – II – місця). Окрім того наші спортсмени перемагали у естафетах, жіночі естафети: 4х100 метрів вільним стилем – 1 місце (у складі: Ткаченко Д., Берекет Г., Савшак В., Єрошкіна В.),4х50 метрів вільним стилем – 1 місце (у складі: Ткаченко Д., Берекет Г., Савшак В., Єрошкіна В.), комбінована естафета 4х100 метрів – 1 місце (у складі: Берекет Г., Савшак В., Ткаченко Д., Єрошкіна В.); чоловічі естафети: 4х100 метрів вільним стилем – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Компанієць К., Онищенко В.), 4х50 метрів вільним стилем – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Компанієць К., Онищенко В.), комбінована естафета 4х100 метрів – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Геращенко В., Онищенко В.).

Активно проявили себе в особистому заліку змагань студенти факультету фізичної реабілітації: Стратулат Д., Стелюк І., Гранюк О., Гаркун І.

Підготували команду викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін: старший викладач П.В. Саламатов, завідувач кафедри П.Б. Джуринський. Взяли участь в організації, проведенні та суддівстві змагань викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Богатов А., лаборант  Бурдюжа С., а також студенти 2-3 років навчання факультетів фізичної реабілітації та фізичного виховання.

Команда Університету Ушинського – чемпіон області з плавання серед ВНЗ м.Одеси (18-20.04.2017 р. басейн НУ «ОМА»)