Команда з плавання Університету Ушинського – бронзовий призер Універсіади України !!!

21-24 квітня у м. Києві, на базі спорткомплексу Національного технічного університету «КПІ», відбулися фінальні змагання XIII літньої Універсіади України 2017 року з плавання. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією плавання України.

Одеську область представляла команда Університету Ушинського, яка була сформована зі студентів факультету фізичної реабілітації:  майстра спорту України Ткаченко Дарії, майстра спорту України Єрошкіної Валерії, кандидата у майстри спорту України Савшак Вікторії, майстра спорту України Берекет Ганни, майстра спорту України Воронько Володимира, майстра спорту України Оніщенко Володимира, майстра спорту України Стрільця Івана, майстра спорту України Єрмакова Артура, майстра спорту України Компанійця Кирила, майстра спорту України Геращенко Владислава. Тренером-представником команди виступив завідувач кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, заступник декана факультету фізичної реабілітації, доктор педагогічних наук, професор Джуринський Петро Борисович. За кілька днів до Універсіади, 18-20 квітня, наші спортсмени четвертий рік поспіль перемогли на першості Одеської області з плавання серед ВНЗ III-IV р.акр.

На змаганнях Української Універсіади, команда Університету Ушинського посіла 3 місце серед 40-ка вищих навчальних закладів України. 1 місце зайняв Національний університет фізичного виховання і спорту  (м. Київ), 2 – е – Харківська державна академія фізичної культури. Команда Університету Ушинського перемогла такі сильні університети як Львівський національний університет фізичної культури і спорту, Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту та ін. Серед педагогічних університетів України наша команда посіла 1 місце. У заліку серед областей України, наші плавці у складі збірної команди Одеської області зайняли 3 місце. Попереду розмістилися тільки збірні Харківської та Київської областей.

Слід відзначити наших спортсменів, які займали призові місця і були серед кращих плавців змагань: Єрошкіну Валерію (на дистанції 100 метрів вільним стилем – 3 місце, на дистанції 50 метрів вільним стилем – 3 місце); Ткаченко Дарію (на дистанції 100 метрів батерфляєм – 3 місце, на дистанції 200 метрів комплексним плаванням – 2 місце); Савшак Вікторію (на дистанції 200 метрів брасом – 3 місце, на дистанції 50 метрів брасом – 3 місце, на дистанції 100 метрів брасом – 3 місце); Берекет Ганну (на дистанції 200 метрів батерфляєм – 2 місце, на дистанції 800 метрів вільним стилем – 2 місце); Воронько Володимира (на дистанції 1500 метрів вільним стилем – 3 місце); Стрільця Івана (на дистанції 200 метрів брасом – 3 місце, на дистанції 100 метрів брасом – 3 місце). Окрім того, в естафетному плаванні наша жіноча команда у складі –    Берекет Г., Савшак В., Ткаченко Д., Єрошкіної В., зайняла три других місця на дистанціях 4Х100 метрів вільним стилем; 4Х50 метрів вільним стилем та в комбінованій естафеті 4Х100 метрів.

Чоловіча команда у складі – Єрмакова А., Стрільця І., Компанійця К., Оніщенка В., зайняла три третіх місця на дистанціях 4Х100 метрів вільним стилем; 4Х50 метрів вільним стилем та в комбінованій естафеті 4Х100 метрів.

Члени команди Університету Ушинського з плавання, висловлюють подяку керівництву нашого університету, особисто декану факультета фізичної реабілітації, професору Шеремету Б.Г., завідувачу кафедри теорії та методики фізичної культури та спортивних дисциплін, професору Джуринському П.Б., за створені сприятливі умови з навчання та тренування. Спортсмени вдячні за організаційну і фінансову підтримку голові спортивного клубу університету Мунтяну І.С., головному бухгалтеру Кондратьєвій Р.Л., голові профспілкового комітету Начеву А.П. та ректорові нашого університету, академіку Чебикіну О.Я.