Університет Ушинського відвідав Посол Республіки Корея в Україні

27 квітня 2017 р. в місті Одесі перебувала з офіційним візитом делегація Посольства Республіки Корея в Україні. Під час візиту Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу уперше відвідав Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

У межах робочої зустрічі іноземих гостей з ректором академіком Олексієм Яковичем Чебикіним та представниками ректорату були обговорені питання розвитку навчально-наукового співробітництва університету з ВНЗ-партнерами із Республіки Кореї; проведення спільних науково-комунікативних заходів; залучення іноземних викладачів до навчання студентів корейської мови, а також участі висококваліфікованих корейських фахівців у наукових дослідженнях та реалізації міжнародних проектів тощо.  

Представники корейської дипломатичної місії ознайомилися з навчальною базою Універистету Ушинського, з особливостями роботи Освітньо-інофрмаційного та культурного центру Республіки Корея, зустрілися з його координаторами — викладачами А. Пак (з корейського боку) та М. В. Скоромною (з українського боку), а також зі студентами, які вивчають корейську мову.

Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу прочитав лекцію для студентів та викладачів університету «Нова сторінка в історії наступних 25-ти років двосторонніх відносин Республіки Кореї та України: стратегії та перспективи», під час якої дипломат окреслив питання історії та особливостей сучасного національного розвитку своєї країни, стану та завдань економіки, політики, безпеки, соціальної сфери, а також майбутнього корейсько-українського співробітництва щодо реалізації міжнародних проектів і програм. Після лекції високий гість відповів на чисельні запитання викладачів і студентів.

 

Останнє оновлення: Субота, 13 травня 2017, 19:02

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory