Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/basket/1.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/basket/2.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/basket/3.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/basket/1.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/basket/2.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/basket/3.jpg

Студентки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського виграли Студентську баскетбольну лігу України

Жіноча збірна Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського стала переможцем Студентської баскетбольної ліги України.

{gallery}06_2017/basket/1.jpg{/gallery}

У фінальній серії проти дівчат з київського Національного університету фізичного виховання і спорту України одеситки свої питання вирішили в двох поєдинках, не доводячи справу до додаткового, третього.

Причому, гостьова зустріч далася нашим дівчата навіть легше, ніж домашня. Якщо в першій чверті киянки ще хоч якось упиралися (27:20 на користь одеситок), то в другій десятихвилинці їх шанси на успіх просто випарувалися (24: 9 на користь студенток Педагогічного університету).

Після великої перерви ситуація на паркеті практично не змінилася: гості спокійно контролювали хід гри і скромно виграли третій ігровий відрізок - 17:16. Як і в одеському матчі, остання чверть була програна з мізерною різницею в рахунку - 15:17, але в цілому поєдинок збірна Педагогічного університету виграла більш ніж впевнено - 83:62.

{gallery}06_2017/basket/2.jpg{/gallery}

Найрезультативнішими гравцями у складі одеської команди стали Юлія Мусієнко (27 очок + 6 підбирань + 8 результативних передач), Христина Карп  яка оформила черговий «дабл-дабл» (18 очок + 15 підбирань), Єлизавета Мітіна (16 очок + 7 передач) і Марина Сазонова (11 очок).

Крім того, за підсумками турніру титул кращої центровий завоювала Христина Карп, а Єлизавета Мітіна була визнана кращим гравцем СБЛУ, з чим дівчат і вітаємо!

{gallery}06_2017/basket/3.jpg{/gallery}