Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/pedagog_koncept/1.JPG

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/pedagog_koncept/2.JPG

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/pedagog_koncept/3.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//06_2017/pedagog_koncept/1.JPG

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//06_2017/pedagog_koncept/2.JPG

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//06_2017/pedagog_koncept/3.JPG

Університет Ушинського презентував нову концепцію підготовки вчителя у м. Києві

22.06.2017р. ректор академік О. Я. Чебикін як віце-президент Міжнародної асоціації ректорів Європи взяв участь у ІІІ Міжнародному форумі «Світанок Європи»: перспективи цивілізаційного розвитку, консусні практики»,  що проходив у м. Києві. Форум відбувся за участі державних діячів — Володимира Горбуліна, Геннадія Бурбуліса, Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка, Вітаутаса Ландсберіса, Петра Лучинського, Станіслава Шушкевича, а також представників понад тридцяти різних університетів України та інших держав.

{gallery}/06_2017/pedagog_koncept/1.JPG{/gallery}

Учасникам форума надіслав вітання Президент України Петро Порошенко. Особисто привітала учасників Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. У першій половині дня відбулася платформа, де екс-очільники держав дали оцінку цивілізаційним змінам, які відбуваються в різних країнах. Модератором цієї платформи був Віктор Ющенко. По завершенню роботи платформи екс-керівники країн змогли відповісти на запитання учасників форуму. Центральним питанням, на якому акуентувалася увага присутніх, було те, що в сучасних умовах загострення соціальних проблем суттєво підвищується роль учителя, як носія інтелектуальних і духовних цінностей.

{gallery}/06_2017/pedagog_koncept/2.JPG{/gallery}

У другій половині дня відбулася платформа з питань аналізу стану підготовки вчителів у різних країнах, модератором якої виступив академік Віктор Андрущенко. На цій платформі ректор Південноукраїнського національного педагогічного універистету імені К. Д. Ушинського  академік Олексій Чебикін презентував системно-діяльну концепцію підготовки вчителя майбутнього. По закінченні форуму була ухвалена спільна резолюція щодо ролі та участь педагогічних університетів у справі зміцнення миру та співпраці між державами Європи.

{gallery}/06_2017/pedagog_koncept/3.JPG{/gallery}