Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/paltishev/1.JPG

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/paltishev/2.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/paltishev/1.JPG

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/paltishev/2.JPG

ПРЕЗЕНТОВАНО НОВУ КНИГУ МИКОЛИ ПАЛТИШЕВА

10 жовтня 2017 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася презентація книги “Екклезіаст педагогіки”, автором якої виступив відомий одеський педагог Палтишев Микола Миколайович.

М. М. Палтишев — учитель-новатор, Народний учитель СРСР, кандидат педагогічних наук, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України, лауреат найвищих педагогічних премій. Він широко відомий у педагогічних колах як розробник “поетапної системи навчання”, що була запроваджена в усіх школах України. Микола Миколайович є автором понад 300 науково-методичних праць, у тому числі 11 книг для вчителів.

{gallery}10_2017/paltishev/1.JPG{/gallery}

На презентації книги М. М. Палтишева “Екклезіаст педагогіки” були присутніми одеські вчителі, вихователі, представники ЗМІ, а також науково-педагогічні працівники та студенти Університету Ушинського, випускником якого є автор нового педагогічного видання.

Під час презентації відбувся цікавий діалог відомого педагога з колегами та майбутніми вчителями.

{gallery}10_2017/paltishev/2.JPG{/gallery}