Психологічний тренінг для майбутніх соціологів

1 листопада 2017 року психологічною службою Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» було проведено тренінг «Психологічні аспекти у роботі соціолога».

Мета тренінгу полягала в інформуванні студентів соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Соціологія» Університету Ушинського з психологічними особливостями проведення соціологічних досліджень.

Студенти ознайомились з важливістю ролі комунікації  в професійній діяльності соціолога та виконали декілька практичних психологічних завдань щодо розпізнавання емоцій, вирішення проблем спілкування, застосування методу переконання тощо.

Тренінг пройшов у злагодженій та дружній атмосфері.

Останнє оновлення: П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:37