ВІТАЄМО НАШУ ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ!!!

Студенти Університету Ушинського, факультету музичної та хореографічної освіти Гу Цзямін, Пань Шен, Чен Юньці та аспірантка кафедри музичної і хореографічної освіти Лі Ює яскраво виступили на ХVІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Constellation of Budapest youth, inspiration, talent», що проводився у столиці Угорщини Будапешті з 25.10.2017 по 28.10.2017. Цей конкурс традиційно проводиться у рамках фестивального проекту «Сузір’я» під патронатом Міністерства освіти і науки України, мерії Будапешта, мерії Пірана (Словенія), мерії Ліптовського Мікуліша (Словаччина), Національної академії мистецтв України.

Наші студенти отримали нагороду «GOLD CONSTELLATION» та увійшли до групи переможців, посівши 1 місця.

Вітаємо найкращих та талановитих студентів факультету музичної та хореографічної освіти, вітаємо їх викладачів: професорів Білову Наталію Костянтинівну та Реброву Олену Євгенівну.

Останнє оновлення: П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:33