Тренінг-лекція для студентів з питань профілактики ВІЛ / СНІД серед молоді

24 жовтня 2017 року психологічною службою Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» спільно з представниками Громадської організації «Віра, Надія, Любов» було проведено оглядовий тренінг-лекцію «Інформаційно-консультативна допомога з питань ВІЛ / СНІД серед молоді».

Заняття проводили досвідчені фахівці: Пчельникова Оксана – координатор у напрямі ВІЛ / СНІД та Стоянов Дмитрій – соціальний працівник.

Мета тренінгу-лекції полягала в консультуванні студентів Університету Ушинського з питань профілактики інфікованності ВІЛ та захворюваності на СНІД. Молодь була ознайомлена зі статистикою інфікованності населення для розуміння важливості профілактичних заходів.

Інформація, отримана під час тренінгу, буде корисною для майбутніх вчителів у подальшій їхній практичній роботі з дітьми в закладах освіти.

Останнє оновлення: П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:38