Вітаємо збірну команду Університету Ушинського з перемогою в студентській спартакіаді зі спортивної боротьби

Вітаємо !

Збірну команду Університету Ушинського з перемогою в студентській спартакіаді зі спортивної боротьби:

греко - римська боротьба (чоловіки) – перше місце, вільна боротьба (чоловіки) – перше місце, вільна боротьба (жінки) – перше місце, загально – командне  - перше місце.

Призери:

Греко- римської боротьби:

Трофімов Олександр,  Алізаде Д., Лозінський Валентин, Лозінский Алексей, Крайчев Іван, Величко Валентин, Гергель Ігор, Магомедов Руслан;

Вільна боротьба:

Георгієва Маша, Попова Альбіна Корабельнікова Настя, Терзі Віроніка, Чепурко Вікторія, Вовк Яна, Чуба Кристина

Артемчук Денис, Маркуш Максим, Шевчук Ігор, Тітюннік Віктор, Тітюннік  Євген , Константинов Дмитро, Константинов Роман, Михайлов Василь.

Тренер  - доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Тодоров Петро Іванович.

Останнє оновлення: Четвер, 21 грудня 2017, 05:20