Студенти відвідали кабінет "Безпеки життєдіяльності"

З  07 по 12 грудня 2017р. студенти 1 курсів факультету іноземних мов, фізико-математичного та художньо-графічного факультетів відвідали кабінет "Безпеки життєдіяльності", який розташований в гуртожитку № 1 з метою підвищення  практичних умінь і навичок в галузі безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. В ході роботи студенти познайомились із потенціально-небезпечними об'єктами, розташованими на території України та безпосередньо небезпеками у Одеській обл. та м. Одеса. Дізналися про розміщення евакуаційних пунктів під час надзвичайних ситуацій (НС), засобів індивідуального та колективного захисту,  хімічної, радіаційної та пожежної безпеки. Заняття відбулись завдяки організації начальника відділу цивільного захисту, охорони праці та пожежної безпеки ДЗ "ПНПУ імені К.Д.Ушинського" - Решетнікова Віктора Вікторовича та викладача дисципліни "БЖД та ЦЗ" Савчук Олени Петрівни. Проведення занять у нетрадиційній формі викликало зацікавленість молодді та підтвердило важливість  захисту людини від існуючих небезпек в різних умовах її перебування.

Останнє оновлення: Четвер, 28 грудня 2017, 18:53