«Musical Power 2017»

14-15 грудня 2017  року в м. Одесі пройшов III Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Musical Power 2017», переможцями в якому стали студенти факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного універистету імені К. Д. Ушинського. У номінації «Інструментальне мистецтво» звання лауреатів та І премію одержали фортепіанний дует у складі студентів Мінь Шаовей і Хуан Яцянь (клас професора Білової Н. К.) та інструментальний дует (саксофон і фортепіано) студентів Гуй Цзямінь і  Ван Біньбінь (клас викладача Мамикіної А. І.).

ІІ премію отримав фортепіанний дует у складі студентів Гао Чуаньмей та Лі Ятін (клас доцента Демідової М. Г.). Лауреатами ІІІ премії став фортепіанний дует, який був представлений студентами Лоу Яньмей та Чень Юнці (клас доцента Горожанкіної О. Ю.). У номінації «Вокальне мистецтво» ІІ премію одержав студент Юань Шаоцянь (клас викладача Гудзь О. А.), ІІІ премію дісталася Чен Цзеюй (клас викладача Чеменян Г. П.).

Щиро вітаємо усіх переможців та їх викладачів! Бажаємо подальших успіхів, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових творчих злетів!

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 грудня 2017, 17:54