БЛАГОДІЙНИЙ ВІЗИТ ДО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ

«Хто занадто довго думає про те, щоб робити добро, тому немає часу бути добрим» (Р. Тагор).

Дитячий будинок – це гарні приміщення, облаштовані для маленьких людей. Тут є спальні, кімнати для ігор та відпочинку, їдальня. В кімнатах – іграшки, одяг, на подвір'ї – гойдалки... От лише мами не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому, адже діти тут позбавлені сім'ї, часто небажані. А батьків їм замінюють няні, вихователі, персонал. Їх щирої любові вистачає на всіх. Та не зайвою виявилася і турбота  студентів факультету дошкільної педагогіки і психології та викладачів кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології, які в рамках продовження вже традиційної благодійної акції «Даруємо радість дітям» 20 грудня 2017 року організували поїздку до Одеського спеціалізованого будинку дитини №3 «Сонечко» у м. Одеса.

Метою поїздки було привітати діток-сиріт з Днем Святого Миколая. Завдяки небайдужості студентів, викладачів та співробітників факультету для дітей було придбано мультимедійну акустичну систему та канцелярські приладдя.

Спілкування з дітьми та персоналом будинку дитини пройшло в затишній атмосфері та в сподіваннях на майбутню дружню підтримку тих, кому вона вкрай необхідна.

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 грудня 2017, 17:13