День кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології в бібліотеці

21 грудня 2017 року відбувся День кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології  Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Заходи проходили в університетській бібліотеці, метою яких було покращання якості інформаційно-бібліотечного забезпечення учасників освітнього процесу, підвищення інформованості викладачів щодо книгозабезпечення спеціальностей та дисциплін.

Під час спілкування викладачів і фахівців бібліотеки активно обговорювалась проблема залучення до бібліотечного фонду літератури з нових та актуальних тем. Особлива увага була зосереджена на необхідності використання та додаткового комплектування  електронними навчальними, навчально-методичними матеріалами.

Учасниками заходу стали фахівці інформаційно-бібліографічного відділу, викладачі, аспіранти та студенти факультету дошкільної психології та психології, які ознайомилися з сучасною фаховою навчальною літературою, періодичними виданнями та надходженнями фонду.

У свою чергу бібліотека презентувала весь комплекс інформаційно-пошукових можливостей, ресурсів та послуг,  як для викладачів, так і для студентів. Для присутніх був проведений флеш-семінар «Алгоритм пошуку наукової інформації в базі даних Web of Science».

Усі учасники заходу зазначили, що така зустріч є цікавою і корисною для розвитку взаємодії «кафедра-бібліотека» та висловили побажання про подальшу співпрацю.

Проведення днів кафедр дає можливість корегувати роботу бібліотеки відповідно до потреб та запитів учасників освітнього процесу.

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 грудня 2017, 18:51