Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль запрошує студентів та викладачів прийняти участь у двомісячному проекті «Пам’яті жертв Голокосту: ніколи знову»

З нагоди Дня Пам’яті Жертв Голокосту Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль запрошує студентів та викладачів прийняти участь у двомісячному проекті «Пам’яті жертв Голокосту: ніколи знову». У рамках проекту передбачено проведення онлайн-лекцій співробітником ізраїльського національного меморіального центру Яд ва-Шем доктором Ароном Шнеєром (Єрусалим, Ізраїль).

Графік проведення та теми лекцій:

13 лютого – «Особливості Голокосту на території  СРСР»

27 лютого – «Особлива війна проти євреїв-військовополонених»

13 березня – «Військовополонені та місцеві жителі: зрада й порятунок»

27 березня – «Нестворений легіон. Про створення єврейських частин Червоної Армії (Невідомі сторінки історії)

Місце проведення: Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль (вул.Старопортофранківська, 26, аудиторія 25). Початок лекцій о 14.00.

За додатковою інформацією та для запису звертатись до керівника Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль Слободянюк Анни Анатоліївни за тел. (063) 361-73-60

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2018, 16:56