ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ В ЗИМОВОМУ МОВНОМУ ТАБОРІ В КНР

9 лютого 2018 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся конкурс «Найкраща презентація зимового мовного табору – 2018». У конкурсі брали участь 4 слухачі програми з лінгвокультурної підготовки, які були учасниками зимової навчальної практики у Китаї (у м. Пекіні та м. Харбіні).

Усі конкурсанти продемонстрували компетентному журі свої презентації, а також артистичність і набуті навички з ораторського мистецтва.

Уважно спостерігали за конкурсантами та оцінювали виступи члени журі, до складу якого увійшли викладачі факультету іноземних мов і волонтери університетського Освітньо-культурного центру “Інститут Конфуція”: Фан Лінь, Лю Ге, Тан Цуньюй, а також Тетяна Стоянова.

Глядачі гаряче підтримували учасників і «заряджали» їх своєю енергією, а ті, в свою чергу, прагнули продемонструвати свої вміння з опанування китайської мови та культури під час навчання в КНР.

За результатами конкурсу переможцями стали:

- Васильченко Людмила – студентка 1 року спеціальності «Середня освіта (Мова і література (китайська))» — I місце;

- Аль Обід Марія-Муніра та Курамшина Олена, слухачі лінгвокультурної підготовки з китайської мови— ІІ місце;

- Завгородня Анастасія, слухач лінгвокультурної підготовки — ІІІ місце.

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу й в подальшому розвивати свій потенціал для майбутніх звершень і досягнень!

Співдиректор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Співдиректор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь