Китайсько-українська весна в Університеті Ушинського

15 березня 2018 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів Одеському концерт-холі «Палладіум» урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали студенти, учні старших класів та вчителі загальноосвітніх шкіл Одещини, слухачі курсів китайської мови та представники китайської діаспори, органів управління освітою та ЗМІ.

На міжнародний форум завітали почесні гості: Генеральний Консул Китайської Народної Республіки в м. Одесі пані Чжао Сянжунь, консул з питань культури і освіти Китаю пані Юй Чжоулінь, заступник начальника відділу інформаційно-інноваційних технологій Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Язвінська Ірина Петрівна, головний спеціаліст відділу загальної, середньої, професійно-технічної освіти та виховної роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Деребізова Галина Іванівна, методист інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Тартан Надія Миколаївна, керівники філіалів «Інституту Конфуція» та інші.

Присутніх привітали Генеральний Консул Китайської Народної Республіки в м. Одесі, кандидат філологічних наук пані Чжао Сянжунь та ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академік О. Я. Чебикін.

У межах культурної події виступили студенти різних факультетів університету, слухачі курсів лінгвокультурної підготовки та викладачі «Інституту Конфуція». У програмі концерту були різножанрови музично-хореографічні номери - костюмовані етнічні і сучасні танці, китайські й українські популярні пісні.

Свято передбачало залучення присутніх до участі у вікторині, присвяченій найвідомішим аспектам китайського країнознавства, а також до лотереї. Переможці були нагороджені пам’ятними призами. Окремі учасники  також були нагороджені сертифікатами YCT (іспит з китайської мови для дітей та підлітків). Подарунок за участь та виграш у конкурсі «Найкраще фото мовного табору» отримала слухач лінгвокультурної підготовки Завгородня Анастасія.

Подібні заходи сприяють зміцненню співпраці між двома країнами – Україною і Китаєм, згуртуванню студентської та учнівської молоді та розвиткові творчого потенціалу українських і китайських учасників освітнього процесу.

Останнє оновлення: Вівторок, 20 березня 2018, 21:09