Візит до Університету Ушинського науковців з Кракова

З 26 по 28 березня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського перебували з робочим візитом представники ректорату  Педагогічного Університету ім. Національної Комісії з Питань Освіти в Кракові (Польща).

Під час зустрічі з ректором Університету Ушинського академіком О. Я. Чебикіним польські колеги, на чолі з проректором з розвитку доктором філософії Робертом Ставажом, висловили зацікавленість у розширенні контактів та двосторонніх відносин між закладами вищої освіти.

У межах розширення міжнародного співробітництва сторони обговорили можливості проведення спільних наукових досліджень у галузі рекреаційної психології, порівняльної педагогіки, фахової експертизи реформ у галузі освіти Польщі, України та інших європейських країн тощо.

Координаторами міжнародної співпраці виступили: від Університету Ушинського — кафедра психології розвитку та соціальних комунікацій на чолі з завідувачем, професором С. М. Симоненко, від Краківського педагогічного університету — кафедра психології під керівництвом доктора Рафала Абрамціова.

Наприкінці робочого візиту були узгоджені з польськими колегами основні положення угоди про академічну співпрацю Університету Ушинського та Педагогічного Університету ім. Національної Комісії з Питань Освіти в Кракові.

Останнє оновлення: Четвер, 29 березня 2018, 20:27