Наукові здобутки студентів філологічного факультету

Студенти філологічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського  – серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Студентка 4 року навчання О. О. Кердівар (науковий керівник – доктор пед. наук, професор Осипова Т. Ю.) отримала диплом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Професійна освіта», що відбувся 27 березня 2018 р.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), який пройшов 27 березня 2018 року в м. Умані, дослідження магістра 1 року навчання М. А. Іскової (науковий керівник – канд. філол. наук, доцент Авксентьєва Г.А.) було відзначено дипломом ІІ ступеня. Наукова робота магістра 1 року навчання К. А. Біюли (науковий керівник – канд. пед. наук, доцент Кучерява О. А.) була нагороджена журі дипломом ІІІ ступеня.

Останнє оновлення: П'ятниця, 06 квітня 2018, 16:18