ПРОДОВЖЕНО РОБОТУ З РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «MoPED»

19-23 березня 2018 року в Університеті Deusto (м. Більбао, Іспанія) в рамках проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP відбулося навчання викладачів українських університетів – учасників проекту.

Від Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського участь у тренінгах взяли В. В. Нестеренко – керівник робочої групи проекту, доктор педагогічних наук, професор, В. К. Жуковський – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики, В. В. Черних – асистент кафедри прикладної математики та інформатики.

Під час навчання учасники тренінгу ознайомилися з:

• cистемою освіти Іспанії та організацією навчального процесу в Університеті Deusto.
  • методиками та технологіями формування комп’ютерного мислення, методикою навчання STEAM через ігрову онлайн платформу STEAM Decks, специфікою та характеристиками блокового програмування на платформі Кodetu.
  • лабораторією FabLab, її основним призначенням та обладнанням; досвідом упровадження онлайн навчання, сервісами електронного середовища, доступними студентам в Університеті Deusto; соціальною мережею Social Lab, розробленою для демонстрації загроз у соціальних мережах; організацією навчання, заснованого на дослідженнях, з використанням віддалених лабораторій, інструментами створення контенту для дослідницької роботи;
  • особливостями технологій навчання на дослідженнях (Inquiry Based learning), методологією тюнінгу (Tuning);
  • методологією навчання з використанням ігрових технологій тощо. Набутий позитивний досвід буде використовуватися не тільки при виконанні завдань проекту, але й під час проведення занять зі студентами Університету Ушинського.

586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Останнє оновлення: Субота, 31 березня 2018, 20:25