Акція "Збережи життя інтернешнл"

29 березня 2018 року на факультеті дошкільної педагогіки і психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася зустріч з представниками міжнародної громадської організації «Збережи життя інтернешнл». Організатором зустрічі виступила кафедра сімейної та спеціальної педагогіки і психології (координатор: заступник декана факультету з виховної роботи -к.п.н. Просенюк Анжела Іванівна).

Під час зустрічі розглядалися питання попередження кризової вагітності та допомоги жінкам у такий важкий період. Перед студентами виступили компетентні юристи, медики та психологи з цього питання. Студенти були дуже задоволені почутою інформацією й заходом взагалі.

Останнє оновлення: Вівторок, 03 квітня 2018, 14:55