Перемога команди університету в змаганнях з карате

oblojka_standart16-17 квітня 2014 року відбулися змагання з карате в рамках ХХІІ обласних студентських ігор. Турнір проводився на базі Одеського національного політехнічного університету. Участь у змаганнях брали 8 команд вищих навчальних закладів м. Одеси. Турнір проводився з командним та особисто-командним заліком в командних змаганнях з «ката» та «куміте» серед чоловіків і жінок, а також в особистих змаганнях з «ката» та «куміте» серед чоловіків і жінок. У особистих змаганнях з «ката» серед чоловіків, честь нашого університету захищав КМС, студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання – Головешко Володимир, який зайняв ІІ місце. У особистих змаганнях з «ката» серед жінок, ІІІ місце виборола КМС, студентка ІV курсу факультету фізичного виховання – Волощенко Євгенія. У особистих змаганнях з «куміте» серед чоловіків, честь універистету захищали: у категорії до 60 кг – КМС, магістрант факультету фізичного виховання Сустретов Денис – І місце та КМС, студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Цвєтков Олександр; у категорії до 67 кг – МС, студент ІІ курсу, факультету фізичного вихованняЯворський Володимир – ІІ місце; у категорії до 75 кг – КМС, студент V курсу, факультету фізичноїреабілітаціїЗаворохін Дмитро – ІІІ місце; у категорії більше 84 кг – МСМК, магістрант факультету фізичного виховання Гасанов Руслан – І місце. У особистих змаганнях з «куміте» серед жінок, честь нашого університету захищали: у категорії до 50 кг –МСМК, студентка IV курсу факультету фізичного виховання Манолій Анастасія; у категорії до 55 кг – КМС, студентка ІV курсу, факультету фізичного виховання Долгая Катерина – І місце; у категорії до 61 кг – КМС, студентка ІІІ курсу , факультету фізичного виховання Кравчук Олександра – ІІ місце; у категорії до 68 кг – МС, студентка ІІ курсу, факультету фізичного виховання – Носенко Юлія – ІІ місце; у категорії + 68 кг – КМС, студентка ІV курсу, факультету фізичного виховання Волощенко Євгенія – І місце. У командних змаганнях з «ката» серед чоловіків за університет виступали: МС, студент ІІІ курсу Головешко Володимир, КМС, студент V курсу Заворохін Дмитро та МСМК, магістрант Гасанов Руслан – команда виборола І місце. У командних змаганнях з «ката» серед жінок, команда університету у складі Долгої Катерини, Волощенко Євгенії та Носенко Юлії зайнялаІ місце. У командних змаганнях з «куміте» серед чоловіків команда університету у складі: Заворохіна Дмитра, Сустрєтова Дениса, Гасанова Руслана, Покотілова Владислава, Мушинського Юрія, Цвєткова Олександра та Яворського Володимира, зайняла ІІ місце. У командних змаганнях з «куміте» серед жінок команда університету у складі Долгої Катерини, Волощенко Євгенії, Осадчук Анастасії та Кравчук Олександри, зайняла І місце. У загальнокомандному заліку команда універистету з карате зайняла І місце, випередивши команду основних конкурентів – команду з карате Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова на 77 очок (табл.).