Команди Університету Ушинського — переможці проекту University Challenge Ukraine.

11 квітня 2018 року відбулося підведення підсумків конкурсу проектів University Challenge, що проходив на платформі “Одеський HUB”.

Третя конкурсна хвиля об`єднала 10 команд найкреативніших та найталановитіших студентів і викладачів закладів вищої освіти, які виступили ініціаторами цікавих ідей щодо розвитку своїх університетів.

Від Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в конкурсі проектів брали участь 4 команди: “Смарагдове місто”, “Теорія великого питання”, “Психолого-освітня майстерня “Скріпка” та “Соціокультурна адаптація молоді”.

За результатами інтернет-голосування та оцінками журі конкурсу дві університетські команди посіли призові місця. Так, команда студентів і викладачів “Соціокультурна адаптація молоді”, проектним завданням якої було допомогти іноземним студентам розвинути практичні навички міжкультурної комунікації, з урахуванням особливостей їхньої адаптації в Україні, посіла почесне третє місце. Учасники проекту “Психолого-освітня майстерня “Скріпка” стали переможцями третьої хвилі конкурсу University Challenge Ukraine. Метою проекту, що переміг, було створення креативного простору для неформальної освіти, особистісного та професійного зростання, комфортного спілкування студентів і викладачів. Реалізація цього проекту стала можливою за умов тісної співпраці студентів і викладачів кафедри теорії та методики практичної психології з ректоратом (в особі академіка О. Я. Чебикіна), деканатами соціально-гуманітарного факультету, художньо-графічного факультету, адміністративно-господарської частини та бухгалтерії.

Команда-переможець кинула виклик на участь у четвертій хвилі проекту  Одеському національному морському університетові.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо вдалої реалізації всіх проектних завдань.

Останнє оновлення: Четвер, 12 квітня 2018, 19:24