Гранти для міжнародної культурної мобільності

Culture Bridges надає гранти українським культурним діячам для відвідування ЄС на період до чотирьох тижнів для участі в конференціях, заходах, резиденціях або форумах, пов'язаних з культурою та / або творчими галузями, або на підтримку співпраці з культурними / творчими організаціями ЄС. Грант надається особам та організаціям, що знаходяться в ЄС та Україні. Дедлайн – 12 квітня 2018 року (далі - англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 07 березня 2018, 17:26

Тренінг для молодих активістів «Youth in Action Volunteering Activities» (Польща)

Мета тренінгу –  підвищення якості волонтерської діяльності через розвиток основних компетенцій молодіжних працівників. На заході надаватиметься актуальна інформація про нову ініціативу ЄС «Корпус солідарності» для підтримки волонтерства для молоді. Робоча мова тренінгу – англійська.  Дедлайн – 6 травня 2018 року.

Детальна інформація про програму тренінгу – у доданому файлі (далі – англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 07 березня 2018, 17:26

Аналітичне стажування у FOMOSO

Форум Центрально-Східної та Південно-Східної Європи (FOMOSO) оголошує набір на дистанційне аналітичне стажування. Дедлайн - 31 березня 2018 року (далі - англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 07 березня 2018, 17:26

Літня школа з проблем мультикультуралізму (Брюссель та Джакарта)

Центр ЄС (The EU Centre) разом з партнерами Jean Monnet Network on Challenges to Multiculturalism and Multilateralism (JMN-CMM)  проводить в липні 2018 року двотижневу літню програму в Брюсселі та Джакарті з метою ознайомлення студентів з Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом Асоціацї держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Програма презентуватиме, як ці дві регіональні організації пов'язані між собою і як вони реагують на виклики мінливого світу. Для покриття витрат на участь надаються гранти (в межах 500 євро). Дедлайн – 30 березня 2018 року (далі – англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 07 березня 2018, 17:26

Семінар для молодіжних лідерів на тему освіти зі світового громадянства (Сеул, Республіка Корея)

Азійсько-Тихоокеанський центр освіти для міжнародного взаєморозуміння проводить семінар для молодіжних лідерів на тему освіти зі світового громадянства, який відбудеться 20-26 травня 2018 року. Організатори оплачують проживання, харчування та транспортні витрати учасників. Дедлайн - 25 березня 2018 року (далі - англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 01 березня 2018, 16:59

Проект «Чорноморсько-Східноєвропейський діалог: молодь за сталий мир»

Центр культурних відносин «Кавказький Дім» та Центр студій європейського сусідства Центральноєвропейського університету запрошують до участі у проекті «Чорноморсько-Східноєвропейський діалог: молодь за сталий мир» у Будапешті, 9-12 травня 2018 року.  Організатори забезпечують учасників проживанням та харчуванням, також є можливість отримання тревел-грантів. Дедлайн - 23 березня 2018 року (далі - англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 01 березня 2018, 16:59

Стипендії на участь у Європейському Форумі Альпбаха

Відкрито конкурс стипендій на участь у Європейському Форумі Альпбаха - 2018. ЄФА було засновано в серпні 1945 року після Другої світової війни Австрії. А сьогодні Форум здобув статус «маленького Давосу» та «мозкового інтелектуального центру Європи». Дедлайн - 30 березня 2018 року (далі - англ.).

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 01 березня 2018, 16:59

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory