Студентський клуб

Студентський клуб у своїй роботі застосовує різноманітні форми художньої самодіяльності і заходи, що сприяють розвитку творчих здібностей студентів. Щорічно проводяться такі заходи, як:

• «Посвячення у студенти»
  • «День відкритих дверей»
  • «Новорічне свято»
  • «Шоу закоханих сердець»
  • святкові концерти до працівника освіти
  • «Міжнародний день студента»
  • «День рідної мови»
  • «8 березня»
  • «День перемоги».

Кожного року студенти беруть участь у міських фестивалях художньої самодіяльності «Студентська весна» та «Студентська молодь», у міській акції «молодь проти СНІДу».

Студентський клуб надає допомогу університету в організації та проведенні таких урочистих заходів, як відкриття міжнародних конференцій, присвячених спадщині К.Д. Ушинського, В.О. Сухомлинського та Т.Г. Шевченка. Щорічно організовуються концерти і читання, присвячені творчості Степана олійника. Команда КВК – постійний учасник міжвузівського конкурсу на Кубки губернатора та мера.

Театральна студія «Такі- Да!» під керівництвом Ілясова О.О. отримала вищу нагороду Гран Прі у всеукраїнському конкурсі «Весняна хвиля».

Студенти приймаюсь активну участь у проведенні інтернаціональних вечорів дружби: фестивалі українсько-турецької молоді, Навруз-байрам спільно зі туркменськими студентами, концерти, присвячені Дню незалежності Китаю, новий рік за східним календарем тощо.

Щорічно проводяться вокальні конкурси «Педагогічні перлини», які демонструють яскраві таланти студентів університету.

Зараз в університеті функціонують різноманітні гуртки за інтересами: театральна студія «Глорія»(кер. Савілова), «Олімп»(інститут психології), «Зорецвіт»(кер. Шапкіна Е.С.) до складу якого входять студенти і випускники, хореографічний ансамбль «Фантазія»(кер. Самойлюк О.І).

Студклуб бере участь в організації таких свят, як День факультету, Студентський дебют, залучає студентів до участі в конкурсах поетів, СТЕМу, Брейн-рингу.

Робота студентського клубу спрямована на виявлення творчо обдарованої молоді та активне залучення її до культурного життя.