Відділ аспірантури Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського"

Заява
Особовий листок

Аспірантура в університеті працює з 20-х років ХХ століття. Щорічно в аспірантурі навчається понад 200 осіб, а у докторантурі – 10 осіб. 

Наукове керівництво аспірантами здійснюють доктори наук, професори та за рішенням вченої ради університету – кандидати наук, доценти, які активно працюють над докторськими дослідженнями. 

В університеті функціонують 7 спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій.


Перелік спеціальностей за якими здійснюється підготовка в аспірантурі:

012 – дошкільна освіта

014 – середня освіта (за предметними спеціалізаціями)

015 – професійна освіта

017 – фізична культура і спорт

023 – образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

033– філософія

035 – філологія

052– політологія

053 – психологія

105 – прикладна  фізика и наноматеріали

111 – математика


Організацію прийому вступників до аспірантури здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом ректора, який є її головою. Приймальна комісія діє згідно з положенням про приймальну комісію університету, затвердженим вченою  радою університету відповідно до Положення про приймальну комісію університету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085. 

Ректор університету забезпечує дотримання законодавства України, у тому числі цих Правил прийому до аспірантури, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії.

Рішення приймальної комісії, прийняте в межах її повноважень, є підставою для видання відповідного наказу ректора університету.


Прийом на навчання для здобуття вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня

Для здобуття третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).


Джерела фінансування здобуття вищої освіти 

Фінансування підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється:

  • за рахунок видатків державного бюджету у державних закладах вищої освіти (державне замовлення);
  • за кошти фізичних та/або юридичних осіб (на умовах договору, зокрема за кошти грантів, які отримав заклад вищої освіти на проведення наукових досліджень, за якими передбачається підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії або доктора наук).

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та особи, яким надано статус закордонного українця, і які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України. Здобуття вищої освіти зазначеними категоріями осіб за кошти державного бюджету здійснюється в межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України.


Обсяги прийому та обсяги державного  замовлення

Прийом на навчання здійснюється в межах ліцензованого обсягу для кожного рівня вищої освіти та спеціальності.


Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

1. Прийом заяв та документів у паперовій формі від вступників до аспірантури здійснюється двічі на рік:

- з 01 лютого 2020 р.  до 28 лютого 2020 р. – тільки на навчання за кошти фізичних/юридичних осіб;

- з 01 серпня 2020 року до 15 серпня 2020 року – за кошти держбюджету та за кошти фізичних/ юридичних осіб.

2. Прийом заяв та документів у паперовій формі від вступників до аспірантури закінчується о 17.00 годині 28 лютого та о 17.00 годині 15 серпня. 

Співбесіда та вступні іспити проводяться з 01 березня 2020 року до 19 березня 2020 року та з 16 серпня 2020 року до 28 серпня 2020 року.


Вступники до аспірантури подають до приймальної комісії такі документи:

- заяву на ім’я ректора (тут ссылка);

- копію диплому про закінчення закладу вищої освіти із зазначенням здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня

- копію додатку до диплома;

- копію паспорта; 

- особовий листок обліку кадрів (тут ссылка);

- копію трудової книжки (у разі її наявності завіряється відділом кадрів за місцем роботи);

- список опублікованих наукових праць та винаходів, завірені завідувачем кафедри або реферат з обраної наукової спеціальності.

Список  публікацій або реферат подаються з письмовим висновком (відгуком) передбачуваного наукового керівника за результатами співбесіди, розгляду реферату або наукових праць.

Приймальна комісія розглядає заяви та документи вступників і виносить рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу до аспірантури протягом трьох робочих днів з дати отримання результатів вступних випробувань, але не пізніше дати, що передує дню оголошення списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування. 

Для конкурсного відбору осіб, які вступають на навчання для здобуття ступеня доктора філософії, зараховуються бали вступних іспитів із спеціальності та іноземної мови.

Вступник, який підтвердив свій рівень знання англійської мови дійсним сертифікатом тестів TOEFL або International English Language Testing System або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного 23 рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом. 

Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого Правилами прийому мінімального значення, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних випробуваннях та у конкурсному відборі не допускаються. Перескладання вступних випробувань не допускається.

Іноземці та особи без громадянства можуть здобувати ступінь доктора філософії за кошти фізичних та юридичних осіб, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, законодавством або угодами між закладами вищої освіти про міжнародну академічну мобільність.

Строки проведення співбесід, вступних іспитів та зарахування іноземців і осіб без громадянства, які прибули в Україну з метою навчання в аспірантурі та вступають до ЗВО на підставі договорів, укладених ЗВО з фізичними та юридичними особами, визначаються приймальною комісією.

Прийом заяв та документів у паперовій формі від іноземців і осіб без громадянства, які прибули в Україну з метою навчання в аспірантурі здійснюється двічі на рік:

- з 01 лютого 2020 року до 28 лютого 2020 року;

- з 01 серпня 2020 року до 01 листопада 2020 року.

Співбесіда та вступні іспити проводяться з 01 березня 2020 року до 19 березня 2020 року та з 16 серпня 2020 року до 09 листопада 2020 року.


Адреса: м.Одеса, вул. Старопортофранківська, 26; Каб. 15

Телефон:  048-733-46-29

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завідувач відділу аспірантури та докторантури   Хижняк Ірина Анатоліївна

Провідний фахівець Свекла Тетяна Петрівна

Секретар Мужеляк Юлія Валеріївна

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/