Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

1Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Тренінги з адаптації «Моя група» для здобувачів першого року навчання.

1На початку нового 2023-2024 навчального року у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшов цикл тренінгів з адаптації «Моя група» для першокурсників усіх факультетів та інститутів.

Тренінг для студентського самоврядування гуртожитків «Ефективна комунікація»

012 жовтня 2023 року практичний психолог університету Ірина Сазонова провела тренінг «Ефективна комунікація» для студентського самоврядування гуртожитків.

Тренінг «Покращення лідерського потенціалу особистості»

0130 вересня 2023 року студенти державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» стали активними учасниками заняття з елементами тренінгу «Покращення лідерського потенціалу особистості», який провели в спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник», під час проведення школи профспілкового лідера.

Знайомство психологічної служби з новою хвилею студентської молоді

1З 06 по 22 вересня 2021 року тривали зустрічі психологічної служби з першокурсниками інституту, факультетів університету.

Відбулась зустріч представників керівництва, підрозділів Університету Ушинського зі студентами які мешкають у гуртожитках №1, №3

m15 вересня проректор з міжнародних зв`язків та науково-педагогічної роботи комплексу І. В. Ступак та практичний психолог Психологічної служби М. П. Літвінова прийняли участь у занятті «Охорона труда та пожежна безпека у гуртожитках» організованому співробітниками відповідальними за цивільний захист, охорону праці та пожежну безпеку університету зі студентами гуртожитків №1 та №3.

Зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету

110.09.21 року відбулася вже традиційна зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету. 
Майбутніх науковців привітала проректорка з наукової роботи проф. Музиченко Г.В. У своєму виступі вона приділила увагу основним аспектам підготовки докторів філософіі PhD, ознайомила з основними досягненнями університету і поточними проблемами. Про організацію освітнього процесу, правила внутрішнього розпорядку, розповіла завідувачка відділу аспірантури та докторантури Хижняк І. А.

В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Page 1 of 5

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Ushinsky University
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/