«Розумним Бути Модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Інформуємо студентів та абітурієнтів Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:

Творчі конкурси 2019

Увага!!!

Абітурієнти, які вступають на спеціальності 017 Фізична культура і спорт, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво складають творчий конкурс за таким розкладом:

Код Назва спеціальності I потік II потік
017  Фізична культура і спорт 3 або 4 липня 9 або 10 липня
023 Образотворче мистецтво, декоративне  мистецтво, реставрація 2 або 3 липня 8 або 9 липня
024 Хореографія 4 або 5 липня 9 або 10 липня
025 Музичне мистецтво 4 або 5 липня 11 або 12 липня

 

Вступники, які не претендуватимуть на місця державного замовлення (бюджет), можуть скласти творчий конкурс також з 11 липня по 22 липня 2019 року.

 

За консультацією можна звертатися за тел.: 705-46-50, 705-46-51.

«МЕНЕДЖМЕНТ»

Державний заклад
«Південноукраїнський національний педагогічний
університет імені К. Д. Ушинського»


запрошує абітурієнтів на навчання в магістратуру


за спеціальністю

073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Університет Ушинського пропонує отримати два дипломи за двома спеціальностями одночасно за умови наявності необхідних сертифікатів УЦОЯО, приміром:

Вступ-2018: помилки абітурієнтів

ТОП-6 найтиповіших помилок, яких може уникнути абітурієнт під час заповнення електронного кабінету.

Один з ключових етапів Вступу-2018 -  реєстрація електронних кабінетів та подання заяв для абітурієнтів, які здебільшого вступають  після 11 класів (йдеться про вступ на бакалавра,  молодшого спеціаліста та магістра медичного, ветеринарного й фармацевтичного спрямування). Саме цей етап вступної кампанії – наймасовіший. З 2016 року, коли електронна подача документів стала обов’язковою, сервісом скористалися кількасот тисяч вступників, подавши не один мільйон заяв. Тому й помилок тут буває найбільше. 

Розпочалась реєстрація на ЗНО до магістратури

14 травня розпочалась реєстрація тих абітурієнтів, які цього року вступатимуть до магістратури за технологією ЗНО. Зокрема, це стосується вступників до магістратури на спеціальності «ПСИХОЛОГІЯ» та «ФІЛОСОФІЯ» галузі знань «Соціальні та поведінкові науки».

 

Вступники до магістратури за спеціальностями «ПСИХОЛОГІЯ» та «ФІЛОСОФІЯ» галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» складатимуть вступний іспит за технологією ЗНО - з іноземної мови.

Реєстрація вступників для складання зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 18 години 5 червня.

Результатом реєстрації є отримання екзаменаційного листка.

Регіональний конкурс на кращу творчу роботу

Шановні абітурієнти!

 

Університет з 7 листопада 2017 року проводить регіональний конкурс на кращу творчу роботу на суспільствознавчу (соціологічну) тематику серед учнів 11 класів (див. Положення про конкурс).  

ДЕНЬ АБІТУРІЄНТА-2018

У В А Г А!

15 грудня 2017 року

о 14.00

 

у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбудеться

ДЕНЬ АБІТУРІЄНТА-2018.

Запрошуємо випускників, їх батьків і всіх бажаючих взяти участь у цих заходах, які відбудуться за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, актова зала. Буде проведено презентацію спеціальностей факультетів і правил прийому до університету у 2018 році.

РЕКТОРАТ

Сторінка 1 із 7

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського