Навчальна робота

Вибіркові дисципліни

Викладачі кафедри забезпечують викладання профільних дисциплін образотворчого циклу для спеціальностей:

 • 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
 • 015 Професійна освіта (Дизайн)
 • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Відповідно до ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) викладаються такі дисципліни:

 • Вступ до спеціальності
 • Історія та теорія мистецтва
 • Теорія та практика малюнку
 • Теорія та практика живопису
 • Композиція в образотворчому та декоративному мистецтві
 • Мистецтвознавство
 • Історія української культури

Відповідно до ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) викладаються такі дисципліни:

 • Історія та теорія мистецтва
 • Теорія та практика малюнку
 • Теорія та практика живопису
 • Спецкурс “Композиція в сучасному мистецтві”
 • Спецкурс “Спадщина світового мистецтва у сучасному живопису”
 • Медіамистецтво

Відповідно до ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 015 Професійна освіта (Дизайн) викладаються такі дисципліни:

 • Рисунок і пластична анатомія
 • Живопис і основи кольорознавства

Відповідно до ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація викладаються такі дисципліни:

 • Теорія та практика малюнку
 • Теорія та практика живопису
 • Історія та теорія мистецтва
 • Технології в образотворчій діяльності

 

Художньо-графічний факультет – великий «мистецький організм». Життя майбутніх художників-педагогів і митців проходить у творчих майстернях під чуйним керівництвом майстрів, які не просто викладають фахові дисципліни, а діляться секретами майстерності, передають традиції, виховують смак і людяність.


Семестрові перегляди для студентів – це свого роду перші персональні виставки з суворими але доброзичливими глядачами – викладачами, тому так важливо навчитися представляти роботи – власне обличчя високій аудиторії…

 

Семестрові перегляди з дисциплін образотворчого циклу – це не тільки звіт студентів про проведену роботу. Для кожного викладача (незалежно від стажу) – це свого роду екзамен, який вони складають перед собою, учнями і колегами.

 

Перегляди з живопису, малюнку, композиції – це відповідальні і захопливо-емоційні моменти спілкування усього колективу кафедри образотворчого мистецтва, це одночасно методичні наради і просто добре творче спілкування!

 

І нарешті, семестрові перегляди – це особливі, святкові миті, коли можна підвести певні підсумки, побачити зростання майстерності здобувачів - буквально відчути ущільнений час навчання, втілений у роботах, і намітити наступні кроки у житті і професії.

 

Освітній процес на худграфі НЕ МОЖЛИВИЙ без одного з найважливіших етапів освоєння майстерності – практики малювання на відкритому повітрі – без ПЛЕНЕРУ! Пленер – це традиція, що передається з покоління до покоління митців Одеси, що сприймається як особливий дар від природи півдня, який переходить у цінну якість живопису, та плекається як неповторність Одеської мистецької школи у контексті європейської та світової культури.

 

Для студентів пленерна практика – це особлива романтика «польових умов»: чи то дійсно у полях чи горах, чи просто в умовах міста. Для викладачів – відповідальний момент – кузня людських душ.

 

Освітній процес на худграфі відбувається не тільки в межах факультетських аудиторій. Теоретичні заняття з вивчення мистецтва у широкому контексті часто проходять у розширеному форматі – під час відвідувань музеїв Одеси, виставкових експозицій, зустрічей з майстрами на їх вернісажах, а також у подорожах до інших міст нашої Країни.

 

І, звичайно, вінцем навчання стає створення і захист кваліфікаційних робіт, який відбувається публічно і запам’ятовується на все життя!

© 2017 Університет Ушинського
http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-gacor/ https://perpus.makassarkota.go.id/slot-gacor/ https://helpdesklpse.kotabogor.go.id/demo-pgsoft/ http://pelatihaninlislitev3.perpusnas.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ http://pustaka.merantikab.go.id/demo-slot/ https://sekolah.disdik.kalteng.go.id/slot-gacor/ https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/