В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАНЬ “СІ БРИЗ-2018”

17 липня 2018 року на базі Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичної співпраці Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася зустріч військових моряків Сполучених Штатів Америки-учасників міжнародних навчань «Сі-Бриз-2018» з викладачами та студентами закладу вищої освіти.

ВІДБУВСЯ ЛІТЕРАТУРНО-КУЛЬТУРНИЙ ДІАЛОГ УЧЕНИХ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ ТА УКРАЇНИ

14 липня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся Міжнародний форум учених, освітян, діячів культури та мистецтва — Eurasia Culture Forum (E.C.F).

Книжкові дарунки університетської бібліотеки

13 липня 2018 року Копиченко Іван - регіональний координатор Програми EGAP (електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади) безкоштовно передав до Бібліотеки Університету Ушинського вісім навчальних посібників з е-урядування та е-демократії.

Відбулася зустріч ректора з представниками громадської організації "Солідарна молодь" в рамках ініціативи "Україна-Солідарність-НАТО""

12 липня відбулася зустріч ректора Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академіка О. Я. Чебикіна з представниками громадської організації "Солідарна молодь" в рамках ініціативи "Україна-Солідарність-НАТО". В ході зустрічі було визначено можливі напрямки роботи: створення спільних форумів із залученням студентів та активної молоді, можливості міжнародної співпраці, а також обговорено діяльність Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичної співпраці університету, координатором якого є викладач кафедри політичних наук і права Садикова Є. О. Також університету було передано видання "NATO: український вибір", яке висвітлює співпрацю України та Альянсу.

Університет Ушинського взяв участь у науковому форумі з технологій масажу в Тбілісі

З 8 по 14 червня 2018 року в Грузії (м. Тбілісі) успішно пройшов Міжнародний форум з масажних технологій «Georgia Fest 2018», в якому взяли участь фахівці в галузі масажу та реабілітації з Італії. Румунії, Молдови, Казахстану, України, Грузії. Співробітник кафедри біології і основ здоров’я к.п.н., доцент С.А. Холодов брав участь від України в роботі суддівської колегії у відкритому Міжнародному чемпіонаті Грузії з масажних технологій. Виступив з доповіддю-майстер-класом з теми «Корекція рухових порушень в осіб з поєднаними ураженнями ЦНС та ОРУ» перед учасниками форуму.

Життєвий шлях та напрями наукової діяльності Ольги Павлівни Саннікової (до ювілею)

Науковець. Учитель. Непересічна особистість. Ольга Павлівна Саннікова уособлює найкращі риси сучасного вченого-дослідника. Сьогодні вона відома в Україні та закордоном як автор теорії особистості, засновник наукової психологічної школи, розробник численних винаходів, що збагатили психологічну теорію та практику.

Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса»

Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса».
15-18 червня 2018 року в Одесі пройшов IV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса», який проходив під патронатом Міністерства освіти та науки України, Національного всеукраїнського музичного союзу, Національної академії мистецтв України та мерії міста. Це масштабний проект  об’єднує молоді таланти в різних номінаціях. В номінації «Академічний спів» І премію одержала магістрантка факультету музичної та хореографічної освіти Марія Самуляк (клас викладача Толстової Н. М., концертмейстер Чеменян Г. П.)  Голова журі народний артист України Зеновій Коринець  привітав  Марію з перемогою та відзначив  високий рівень її виконавської  майстерності.

"Ніч у філармонії"

16 червня 2018 року в Одесі пройшов щорічний фестиваль "Ніч у філармонії". Меломани Південної Пальміри провели цілу ніч на концертних майданчиках  Одеської філармонії, де мали змогу насолодилися класичними творами і рок-хітами, а також джазовими імпровізаціями у виконанні талановитих музикантів.

Сторінка 1 із 84

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського