Литовські викладачі — в Університеті Ушинського

З 7 по 13 травня 2017 року кафедра інформаційних технологій та методики навчання природничих дисциплін Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах  європейської програми "Еразмус+" приймала викладачів із Литовського бізнес-коледжу м. Вільнюса — (PhD) Віолету Ядгевічене та (PhD) Гітану Вілчинскайте. Пані Віолета Ядгевічене, яка є завідувачем кафедри інформатики, прочитала лекції для студентів 1 та 3 років навчання фізико-математичного факультету за темою "Методика створення проектів в економічній і соціальній сферах". Під час занять українські студенти також дізналися про систему освіти Литовської республіки.

Пані Гітана Вілчинскайте провела практичні заняття у комп'ютерному класі кафедри зі студентами 3 року навчання за темою "Комп'ютерні технології у навчальному процесі".

Крім того, літовські колеги також мали нагоду поділитися своїм досвідом з українськими викладачами, визначити перспективи для подальшої наукової співпраці вишів-партнерів, зокрема щодо підготовки спільних проектів за європейською програмою  HORIZON. 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського