Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/regby/1.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/regby/1.jpg

Регбістки Університету Ушинсього НАЙКРАЩІ!

24 травня відбулися матчі чемпіонату Одеси серед ВНЗ 3-4-го рівня акредитації серед жіночих команд.

{gallery}06_2017/regby/1.jpg{/gallery}

Університет Ушинського обіграв Аграрний Університет з рахунком 36: 0 і Харчову Академію 43: 0.

Регбісткі «Стройки» легко впоралися з Юридичної академією - 53: 0 і Університетом ім. Мечникова з рахунком 62: 0.

Результати групового етапу:

ОДАБА 52: 0 НУ ОЮА

Університет Ушинського 36: 0 ОГАУ

ОНУ 15: 0 НУ ОЮА

ОНАХТ 30: 0 ОГАУ (технічна перемога)

ОДАБА 62: 0 ОНУ

Університет Ушинського 43: 0 ОНАХТ

Одеський Державний Університет не дійшов до кінця змагань в повному складі і автоматично став шостим, Юридична академія - п'ята. У фіналі за бронзові медалі, як і в минулому році, Харчова академія у впертій боротьбі здолала університет ім. І.І. Мечникова 27:10. Матч за 3-є місце став єдиною зустріччю, що не завершилася в суху.

Вже третій рік поспіль у фіналі зустрілися Будівельна академія і Педагогічний Університет. Представниці університету почали активніше, відкривши рахунок зустрічі на першій хвилині і повністю заволоділи ініціативою, змусивши суперниць оборонятися і робити помилки. Впевнена перемога Педагогічного університету з рахунком 40:0.

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Університет Ушинського (Педагогічний університет)
  2. ОДАБА (Будівельна академія)
  3. ОНАХТ (Академія харчових технологій)
  4. ОНУ (університет ім. І.І. Мечникова)
  5. НУ ОЮА (Юридична академія)
  6. ОГАУ (Аграрний університет)

Чоловічий чемпіонат виграла команда Будівельної академії.