Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/math/1.png

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/math/2.png

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/06_2017/math/3.png

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/math/1.png

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/math/2.png

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/06_2017/math/3.png

Відбулася зустріч викладачів кафедри математики та методики її навчання з колегами з Польщі та Чехії

20 червня 2017 р. відбулася зустріч викладачів кафедри математики та методики її навчання з колегами з Польщі та Чехії, які працюють над IRNet - Міжнародним дослідницьким проектом щодо вивчення та розробки нових засобів та методів передової педагогічної науки на основі ІКТ, електронного навчання та міжкультурних компетенцій (International Research Network for study and development of new tools and methods for advanced pedagogical science in the fields of ICT instruments, e-learning and intercultural competences). Координатор проекту Євгенія Трибульська повідомила, про мету, завдання та отримані результати роботи над цим проектом команди науковців з Польщі, Нідерландів, Іспанії, Португалії, Чехії, України та інших країн. Учасники проекту Ганна Цафранська-Гайдзика, Анджей Цзурек та Барбара Грабовська розповіли про тематику своїх досліджень у рамках даного проекту.

{gallery}06_2017/math/1.png{/gallery}

{gallery}06_2017/math/2.png{/gallery}

На зустрічі також були присутні доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри фізики О. Р. Гохман та кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана фізико-математичного факультету Л. С. Сметаніна, які розповіли про проблеми, пов'язані з підготовкою майбутніх вчителів фізики та інформатики.

Гості і викладачі кафедри прийняли активну участь у розгорнутій дискусії. Незважаючи на певні мовні утруднення працівники освіти різних країн добре розумілися, бо обговорювалися болючі, спільні проблеми. Зустріч закінчилася висловленнями сподівань на подальше співробітництво, які виказали обидві сторони.

{gallery}06_2017/math/3.png{/gallery}