Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/misto/2.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/misto/1.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//09_2017/misto/2.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//09_2017/misto/1.jpg

Університет Ушинського презентував нові спеціальності на форумі «Місто професій»

2 вересня 2017 року в Одеському Центральному парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка було розгорнуто імпровізоване «Місто Професій». Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» був представлений на цьому профоріентаційному форумі психологічною службою та соціально-гуманітарним факультетом.

{gallery}/09_2017/misto/2.jpg{/gallery}

Керівник психологічної служби - практичний психолог М. П. Літвінова презентувала учням різних шкіл, гімназій, ліцеїв міста Одеси спеціальності які можна отримати на 11 факультетах та інститутах Університету Ушинського. Учні із зацікавленістю ознайомились з друкованою інформацією, яку для них підготували всі факультети.

{gallery}/09_2017/misto/1.jpg{/gallery}

Особливий інтерес абітурієнтів та школярів викликав майстер-клас «Пісочна терапія» кандидата психологічних наук, доцента кафедри теорії та методики практичної психології Т. В. Сінєльнікової, яка також провела заняття для ознайомлення учнів закладів освіти з професією психолога.