Китайський Новий рік в Університеті Ушинського

5 лютого 2019 року факультет іноземних мов та Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайський Новий рік – Рік Жовтої Земляної Свині», який відвідали студенти, слухачі курсів китайської мови, викладачі китайської мови та представники ЗМІ.

Присутніх привітали співдиректори Центру Попова О. В. і Дін Сінь. Викладачі з Китаю продемонстрували кулінарні таланти. Традиційні китайські страви, а саме цяо-цзи та солодкі рисові кульки, високо оцінили присутні. Студентсько-викладацький колектив із захопленням брали участь у майстер-класі з накреслення ієрогліфів на вдачу в Новому році та в’язанні китайських вузликів.

Подібні заходи сприяють ознайомленню з культурою країн-партнерів та згуртуванню студентської молоді в межах міжкультурної комунікації.