Студентка філологічного факультету Університету Ушинського посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія»

Вітаємо студентку 3 року навчання філологічного факультету Університету Ушинського Олійник Лесю В’ячеславівну,  яка у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія» посіла ІІІ місце. Науковий керівник – доктор філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності О. Б. Петінова. У боротьбі за призові місця змагалися між собою представники понад 30 ЗВО України. Леся Олійник продемонструвала високі результати виконання практичних завдань олімпіади, зокрема з розробки програми та анкети соціологічного дослідження на тему «Кібер-булінг». Бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні!