Зустріч Нового року за Східним календарем.

Університет взяв участь в урочистостях щодо зустрічі Нового року за Східним календарем

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ ДО ПОДІЇ

17 лютого 2015 року Генеральне Консульство Китайської Народної Республіки в м. Одесі спільно з Освітньо-культурним центром «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського організували святковий захід, присвячений Китайському Новому року. Урочистості відбулися в золотій залі Одеського державного літературного музею.

Серед почесних гостей були присутніми: представник МЗС України в Одесі К. І. Ржепішевський, консули Румунії, Туреччини, Грузії та ін.,  заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації                     Я. О. Різникова, заступник Одеського міського голови З. М. Цвірінько, директор Департаменту культури і туризму Одеської міської ради                          Т. Ю. Маркова, директор Департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради С. Ю. Боєва; керівники загальноосвітніх закладів і громадських організацій м. Одеси; слухачі лінгвокультурної підготовки університетського міжнародного проекту «Інститут Конфуція», учні закладів освіти: НВК №292, НВК «Ерудит», НВК «Інтелект», Гімназії № 1 імені А. П. Бистріної, в яких університетом були відкриті спеціалізовані «класи Конфуція».

Присутніх привітала в. о. Генерального Консула Китайської Народної Республіки в м. Одесі пані Лю Вей та почесні гості.

У межах культурного заходу було проведено вікторину-лотерею, присвячену найвідомішим аспектам китайського країнознавства. Хлопці та дівчата показали високий рівень володіння китайською мовою та культурою. Всі учасники отримали пам’ятні призи.

Програма урочистого концерту передбачала залучення школярів до різних мистецьких жанрових напрямів: костюмованих етнічних танців, китайських народних і популярних пісень, жартівливих сценок, і навіть балету.

По завершенню свята присутні долучилися до загальної фотосесії. Учасники новорічних свят за Східним календарем були приємно вражені яскравою програмою і висловили сподівання на участь у заходах в галузі китаєзнавства в подальшому.

Співдиректор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Співдиректор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь