Академічна мобільність

ПОЛОЖЕННЯ про академічну мобільність учасників освітнього процесу Університету Ушинського


Згідно Закону України «Про вищу освіту»: 

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи поза її межами.  

Суб’єктами академічної мобільності, згідно з програмними документами Болонського процесу, виступають студенти, викладачі, науковці та управлінський персонал. 

За місцем реалізації права на академічну мобільність вона поділяється на: 

1 – внутрішню академічну мобільність – академічна мобільність, право на яку реалізується вітчизняними учасниками освітнього процесу університету у вищих навчальних закладах (наукових установах)-партнерах у межах України; 

2 – міжнародну академічну мобільність – академічна мобільність, право на яку реалізується вітчизняними учасниками освітнього процесу університету у вищих навчальних закладах (наукових установах)-партнерах поза межами України, а також іноземними учасниками освітнього процесу в університеті. 

Основними видами академічної мобільності є: 

1 – ступенева мобільність – навчання у вищому навчальному закладі, відмінному від постійного місця навчання учасника освітнього процесу, з метою здобуття ступеня вищої освіти, що підтверджується документом (документами) про вищу освіту або про здобуття ступеня вищої освіти від двох або більше вищих навчальних закладів; 

2 – кредитна мобільність – навчання у вищому навчальному закладі, відмінному від постійного місця навчання учасника освітнього процесу, з метою здобуття кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи та/або відповідних компетентностей, результатів навчання (без здобуття кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи), що будуть визнані у вищому навчальному закладі постійного місця навчання вітчизняного чи іноземного учасника освітнього процесу. При цьому загальний період навчання для таких учасників за програмами кредитної мобільності залишається незмінним. 

Формами академічної мобільності для учасників освітнього процесу, що здобувають освітні ступені бакалавра, магістра в університеті є: 

1 – навчання за програмами академічної мобільності;  

2 – мовне стажування; 

3 – наукове стажування. 

Формами академічної мобільності для осіб, що здобувають наукову ступінь доктора наук, науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників та інших учасників освітнього процесу, є: 

1 – участь у спільних проектах;
2 – викладання;
3 – наукове дослідження;
4 – наукове стажування;
5 – підвищення кваліфікації.


Контакти відповідальних осіб за проєкти з мобільності:

  • начальник відділу міжнародних зв`язків Моргун Олександра Олександрівна, телефон: +38-048-732-51-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • координатор центру міжнародних проєктів та програм, Черних Володимир Володимирович, телефон: +38-063-287-92-27, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

© 2024 Університет Ушинського
https://jdih.depok.go.id/mahjong-wins/ https://www.lippohomes.com/olympus-banyak-scatter/ https://jdih.depok.go.id/uploads/rahasia-mahjong/ https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/