Психологічна служба

НОВИНИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Нормативні документи психологічної служби


Шановні студенти та викладачі!

Вас рада вітати психологічна служба Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Наша діяльність направлена на надання психологічної підтримки усім учасникам навчально-виховного процесу. Ви завжди можете звернутися до нас за індивідуальними і груповими консультаціями, психологічною діагностикою, профорієнтацією, завітати на цікаві психологічні тренінги. Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі .

Отже:
Якщо Ви прагнете краще пізнати себе, покращати свій настрій, у Вас виникли певні труднощі, Вас щось турбує, чи Вас цікавить психологія і багато іншого – ласкаво просимо до психологічної служби.

Кваліфіковані психологи нададуть Вам консультації та допоможуть знайти відповіді на Ваші запитання. У психологічній службі працює телефон довіри: +38(048) 753-08-66.

До нас Ви можете звертатися за адресою: вул. Старопортофранківська, 26 (головний корпус), ІІІ поверх, кабінет №62, з 9:00 до 17:00 щоденно, крім вихідних.

Ми гарантуємо Вам анонімність!

Чекаємо на Вас і завжди раді допомогти!

Загальна інформація

Психологічна служба функціонує в університеті з 2003 року. Головна функція служби полягає у професійній турботі про психологічне здоров’я та особистісний розвиток студентів та працівників університету. Основні види діяльності практичних психологів служби:

  • просвітницька робота;

  • профілактична робота;

  • психологічне консультування;

  • психодіагностика;

  • психокорекція тощо.


Психологічне консультування

Психологічне консультування – надання психологом психологічної допомоги через створення умов, за яких клієнт відкриває (усвідомлює) нові можливості у розв'язанні своїх труднощів. Про час проведення першої зустрічі можна домовитися через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон +38(048) 753-08-66, або при персональній зустрічі з психологом.

Психологічні тренінги

Психологічні тренінги - проведення групових занять в ігровій формі, які направлені на всебічний розвиток особистості. Психологічний тренінг - один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. На тренінгу учасники в практичних ситуаціях формують свою думку та відпрацьовують навички.

Шановні студенти, старости та куратори студентських груп! У вас є можливість самостійно обрати тему для тренінгу. Психологи служби будуть раді організувати та провести його для вашої групи. Свої пропозиції надсилайте на електрону адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Психологічна діагностика

Психодіагностика – дослідження усіх підструктур особистості: психічних процесів, емоційної сфери, особистісних властивостей, мотивації. Психологічна діагностика передбачає проходження різноманітних методик та тестів, що допоможуть кращому пізнанню індивідуальних особливостей характеру, здібностей, темпераменту та ін..

Психологічна корекція

Психологічна корекція – відновлення цілісності особистості, гармонізація внутрішнього світу, усунення негативних проявів, підвищення адаптивних можливостей особистості, розвиток здібностей тощо.

Психологічна просвіта

Психологічна просвіта - спрямована на підвищення психологічної культури студентів та співробітників. Ми пропонуємо Вам взяти участь у тематичних зустрічах, бесідах стосовно вирішення психологічних питань у галузі освіти. Ви завжди можете завітати до кабінету психологічної служби, де міститься цікава інформація за психологічною тематикою.

 


 

Співробітники

Білик Денис Степанович – керівник психологічної служби, практичний психолог.

 

Графік прийому

П.І.Б.

Дні тижня

Час консультування

Білик Денис Степанович

Вівторок

Четвер

з 14:00 до 16:00

 

 Наголошуємо!

Під час встановленого законодавством карантину фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на забезпечення реалізації головної мети і завдань психологічної служби – надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги та зміцнення психічного й фізичного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу; сприяння забезпеченню психологічної безпеки.

Ми набуваємо нового досвіду реалізації дистанційних форм роботи психологічної служби в умовах екстремальної ситуації в країні.

Консультування відносно психологічної допомоги та з метою визначення своїх професійних інтересів здійснюється

в умовах особистих зустрічей і також в онлайн режимі!


До уваги абітурієнта!

 

Шановні вступники!

Ви можете звернутися до нас з метою визначення своїх професійних інтересів, нахилів та здібностей, а також консультування з питань професійного становлення. Консультування здійснюється на безоплатній основі .
Консультаційний телефон для вступників з питань профорієнтації: +38(048) 753-08-66.

Контакти

Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26 (головний корпус), ІІІ поверх, кабінет №62.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон довіри: +38(048) 753-08-66.

До уваги учасників освітнього процесу Університету Ушинського!

В університеті функціонує електронна поштова скринька довіри з питань запобігання та протидії корупції:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На зазначений ресурс може звернутися кожен, хто бажає повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціонування та покращення діяльності університету.

Ідеї та поради, пропозиції, побажання, зауваження чи скарги аналізуються та враховуються при ухваленні подальших управлінських рішень університету.


РОЗПОРЯДЖЕННЯ про поштову скриньку (скриньку довіри) з питань запобігання та протидії корупції і хабарництва та покращання роботи структурних підрозділів університету

Зміни до РОЗПОРЯДЖЕННЯ про поштову скриньку (скриньку довіри) з питань запобігання та протидії корупції і хабарництва та покращання роботи структурних підрозділів університету


РЕКОМЕНДАЦІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

НОВИНИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Нормативні документи психологічної служби

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://perpus.makassarkota.go.id/slot-demo/ http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://149.129.192.206/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/