Про курси

     Підготовчі курси є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

         Протягом існування курсів отримали підготовку більше ніж 1000 школярів та потенційних абітурієнтів університету з різних шкіл міста Одеси та області, які успішно склали ЗНО (НМТ) та вступили у різні заклади вищої освіти України, в тому числі в Університет Ушинського.

         Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшують подальше навчання. На базі Підготовчих курсів розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів та випускників шкіл. Найкращі викладачі Університет Ушинського під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.

         Підготовка проводиться з усіх предметів національного мультипредметного тесту  (українська мова, математика, історія України, іноземна мова (англійська), біологія, фізика) та творчих конкурсів за обраною спеціальністю.

Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?

                Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до НМТ, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. По закінченню курсів, слухач отримує свідоцтво, в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів.
1
ФОТО

Т. в. о. завідувача підготовчих курсів

Пасічник Вікторія Володимирівна


Адреса: вул. Старопортофранківська, 26, каб. № 67(а)

Телефон:

+38(048)731-17-91

+38 096-057-69-58

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2024 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.

https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/