Про курси

     Підготовчі курси є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

         Протягом існування курсів отримали підготовку більше ніж 1000 школярів та потенційних абітурієнтів університету з різних шкіл міста Одеси та області, які успішно склали ЗНО (НМТ) та вступили у різні заклади вищої освіти України, в тому числі в Університет Ушинського.

         Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшують подальше навчання. На базі Підготовчих курсів розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів та випускників шкіл. Найкращі викладачі Університет Ушинського під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.

         Підготовка проводиться з усіх предметів національного мультипредметного тесту  (українська мова, математика, історія України, іноземна мова (англійська), біологія, фізика) та творчих конкурсів за обраною спеціальністю.

Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?

                Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до НМТ, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. По закінченню курсів, слухач отримує свідоцтво, в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів.
1
ФОТО

Завідувач підготовчих курсів

Пасічник Вікторія Володимирівна


Адреса: вул. Старопортофранківська, 26, каб. № 67(а)

Телефон:

+38(048)731-17-91

+38 096-057-69-58

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

© 2023 Університет Ушинського
http://opac.kaltimprov.go.id/products/demo-slot/ https://simkatmawa.unri.ac.id/products/slot-gacor/ https://www.dermaster-indonesia.com/upload/gacor/ https://simkatmawa.unri.ac.id/products/demo/ https://emonev.ditjenbun.pertanian.go.id/demo-pg-pragmatic/ https://dikbud.pohuwatokab.go.id/products/demo/ https://bfv-kufstein.at/products/demo/ https://sisbun.ditjenbun.pertanian.go.id/products/pulsa/ https://sim.untag-sby.ac.id/demo-mahjong-ways/ https://arbeti.kotabarukab.go.id/products/gacor-thailand/ https://buk.unj.ac.id/products/slot-demo/ https://inlis.lombokbaratkab.go.id/demo/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/dana/ https://metrologi.balikpapan.go.id/products/demo/ https://siporterbapok.balikpapan.go.id/news/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/server-luar-negeri/ https://setwan.klaten.go.id/products/demo-pragmatic/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/products/demo/ https://www.villaggiooutlets.com/products/demo/ https://nm-aist.ac.tz/slot-demo/ https://www.scientiasquarepark.com/products/demo-slot-gratis/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/gacor/ https://buk.unj.ac.id/products/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/demo/ https://access-interiorsbydesign.com.au/demo-pg-soft/ https://corporate.megaxus.com/uploads/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://heylink.me/hebitop/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/